המתלוננת נגד ארז אפרתי הסכימה לפשרה

לאחר שבשבוע שעבר ארז אפרתי הודה במעשים וחש חרטה – הסכימה הבוקר המתלוננת לפשרה שהוצעה לה על ידי בית המשפט. י' הנפגעת: "החלטתי לסיים את ההליך האזרחי במטרה לנסות ולשקם את עצמי". פרקליטתה: "ההחלטה התקבלה בלב כבד"

התפתחות בפרשת ארז אפרתי: המתלוננת הצעירה שהותקפה על ידי מאבטח הרמטכ"ל לשעבר ארז אפרתי הודיעה לבית המשפט המחוזי בתל אביב כי היא מקבלת את הצעת הפשרה של השופטת בתביעה האזרחית שהגישה נגד אפרתי.

"החלטתי לסיים את ההליך האזרחי במטרה לנסות ולשקם את עצמי", אמרה המתלוננת י'. "המעמד בבית המשפט בו נדרשתי לעמוד מולו קשה מנשוא עבורי ואני שמחה שלפחות עם זה אני לא אצטרך להתמודד יותר". פרקליטתה של המתלוננת, עו"ד דיקלה טוטיאן אמרה כי "ההחלטה התקבלה בלב כבד ולאחר לבטים קשים מתוך רצון להביא לסיום ההליך המשפטי ורצון לאפשר למתלוננת לשקם את חייה".

ביוני 2010 הורשע אפרתי במסגרת עסקת טיעון, ממנה ירד סעיף אונס הצעירה. הוא הורשע בניסיון למעשה סדום אך ללא נסיבות מחמירות ונידון לשמונה שנות מאסר בפועל. בשבוע שעבר הודה אפרתי במעשיו. "אני אשם, אני אחראי, גרמתי נזק לקורבן", אמר במהלך משפט הפיצויים המתנהל נגדו. עם צאתו מהדיון אמר אפרתי לצלמים הרבים שהמתינו מחוץ לאולם ""אני מרגיש בושה, אשמה וכאב על הנזק שגרמתי. אני רק יכול לאחל לקורבן שתטפל בעצמה ושתהיה חזקה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת