האם הדורסת ובתה משתחררות מהכלא

לפני כחודשיים נכנסה הילה מזרחי, אם לשלושה בת 32, לבית הסוהר לאחר שהורשעה בדריסה למוות של רוכב אופניים. אל מזרחי הצטרפה בתה הפעוטה, בת השנה וארבעה חודשים. היום החליט הנשיא פרס להמיר את המשך מאסרה של מזרחי בעבודות שירות, בעקבות חוות דעת על מצבה הקשה של הפעוטה בכלא ובעקבות היותה בחודש החמישי להריונה

מזרחי עם הכניסה לכלא (חדשות 2)

הילה מזרחי, שדרסה למוות רוכב אופניים, ובתה הפעוטה יוצאות מהכלא לאחר מעט יותר מחודשיים בין הסורגים, כך על פי הוראה של נשיא המדינה שמעון פרס, שהחליט להמיר את המשך מאסרה של מזרחי בעבודות שירות.

לפני כשש שנים סטתה מזרחי, גננת בת 32, מנתיב נסיעתה ודרסה למוות את רוכב האופניים איציק דרזי ז"ל. בית המשפט גזר עליה שנת מאסר, שקוצרה לאחר ערעור לשמונה חודשים בלבד. מזרחי, אם לשלושה ילדים, נכנסה לבית הסוהר עם בתה בת השנה וארבעה חודשים והותירה שני בנים נוספים, בני 6 ו-5, עם אביהם.

הנשיא פרס החליט לקבל את המלצת שר המשפטים בעניינה של מזרחי ולהמיר את חודשי המאסר שנותרו לה בעבודות שירות, וזאת בשל הנסיבות המיוחדות אליהן נקלעה. מזרחי היא לא רק אם לשלושה ילדים קטנים, אלא נמצאת גם בחודש החמישי להריונה. בנוסף לכך, היועצת המשפטית של בית הנשיא קיבלה חוות דעת קשות על מצבה של הילדה בכלא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת