מסתמן: כתב אישום נגד יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון

המשטרה תמליץ לפרקליטות מחוז המרכז להגיש כתב אישום נגד יו"ר ההתאחדות לוזון, בשל התערבות לכאורה בשיבוץ שופטים למשחקי ליגת העל. ממצאי החקירה יועברו לפרקליט בלתי תלוי, שיקבע אם ישנה תשתית ראייתית של ממש בחקירות. פרקליטו של לוזון: "מאמין בחפותי"

מכה נוספת ליו"ר ההתאחדות אבי לוזון? במפלג ההונאה של מחוז המרכז, שם נחקרת מאז הקיץ פרשת "הכדור המרכזי", מתגבשת החלטה להמליץ לפרקליטות להגיש כתב אישום נגד יו"ר ההתאחדות.

נדגיש, כי עדיין לא מדובר בהחלטה סופית, זאת בשל העובדה שהמשטרה ממתינה להנחיות הפרקליטות. כפי שמסתמן, החוקרים סבורים שיש תשתית ראייתית שיכולה לבסס כתב אישום נגד לוזון בגין הפרת אמונים וניצול לרעה של כוח משרתו. החוקרים העלו חשד, לכאורה, לפיו לוזון התערב בשיבוץ שופטים במשחקי ליגת העל.

ממצאי חקירת המשטרה, שלוותה על ידי פרקליט ממחוז המרכז, יועברו לעיונו של פרקליט נוסף, בלתי תלוי, ואז יחליטו בפרקליטות אם לאמץ את חקירת המשטרה.

עו"ד אלי כהן, פרקליטו של אבי לוזון, מסר בתגובה: "אני מאמין בחפותו, ולנוכח מה שידוע לי - אין ראיות להעמידו לדין. הפרקליטות היא זו שתקבל את ההחלטה בסופו של דבר, ואני בטוח שהיא תחליט שלא להגיש כתב אישום נגד אבי לוזון".

המשטרה הבהירה, כי "בהמשך לפרסום הערב שנגע לפרשת הכדור המרכזי, הטיפול החקירתי בתיק עדיין נמשך וטרם התקבלה כל החלטה בנוגע לפרשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת