אישום: כלא קשישה ואת רעייתו המטפלת

אישה בת 91 נכלאה לצד המטפלת שלה בעקבות התקף זעם של בעלה של המטפלת. האיש כלא אותן בחדר האמבטיה, היכה אותן ואף דקר את רעייתו ואת עצמו לאחר שחשד שהיא בוגדת בו. האיש, אזרח אוקראינה, נעצר והוגש נגדו כתב אישום חמור

התעלל בקשישה וגם במטפלת. אילוסטרציה (חדשות 2)

תקיפה אלימה בכפר סבא: כתב אישום הוגש הבוקר ומייחס לבעלה של עובדת סיעודית שטיפלה בקשישה בת 91 חבלה מחמירה, תקיפה וכליאת שווא, גם של אשתו וגם של האישה המבוגרת שהאירוע התרחש בביתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האיש, אזרח אוקראינה, נשוי למטפלת הסיעודית של הקשישה המתגוררת בכפר סבא. הנאשם הסווה את הגעתו ארצה ומסר לאשתו ולילדיו כי הוא טס לסלובקיה. למחרת, הגיע הנאשם לבית הקשישה, בשעה אשר ידע כי רעייתו המטפלת אינה בבית.

הנאשם ניגש לקשישה, הושיב אותה על כיסא פלסטיק בחדר המקלחת, כפת את רגליה וידיה, קשר צעיף על פיה, ולאחר מכן המתין לשובה של המטפלת. כאשר שבה המטפלת לבית, פתח לה הנאשם את הדלת והובילה בכוח לחדר המקלחת, שם היכה אותה, וזאת בשל חשדו כי היא בוגדת בו.

רעייתו ביקשה מהנאשם שלא יהרוג אותה ובתגובה ענה לה בצעקות "את מפה לא תצאי בחיים". אז החל הבעל לדקור את אשתו באמצעות סכין מטבח תוך שהוא שותה אלכוהול, מקלל אותה ומאיים עליה שיהרוג אותה. בהמשך, אף גזר את שיערות ראשה.

לאחר מכן, ניסה הנאשם לדקור את עצמו בבטן, באמצעות הסכין, ללא הצלחה, ואז חתך את הוורידים בידו השמאלית, איבד את הכרתו ונפל ארצה. רעייתו ניצלה את איבוד ההכרה שלו, נמלטה מהחדר והזעיקה את המשטרה. גם היא וגם הקשישה נזקקו לטיפול רפואי. ככל הנראה, שתיהן יעידו נגד האיש בבית המשפט.