השופט איתר את האקדח ששימש לרצח

במשך שנה וחצי חיפשה המשטרה אחר כלי הנשק ששימש לביצוע רצח אכזרי בנצרת. השבוע, בשיאו של הדיון בבית המשפט, החליט הנאשם לפתע לחשוף את המקום שבו הטמין אותו. כל הנוכחים באולם מיהרו למקום - עד שהראייה החשובה נמצאה

הרצח הזה, באוגוסט 2010, זכור היטב לתושבי נצרת בשל האכזריות הרבה שבה הוא בוצע. כארם חמודה תועד כשהוא יורה בבן משפחה יריבה ללא כל סיבה לאור יום, ואחר כך גופת הקורבן תועדה כשהיא נגררת אל מקום אחר בכוונה לשבש את החקירה.

שנה וחצי חלפה מאז אותו האירוע, אבל האקדח ששימש לרצח לא נמצא. השבוע, כמעט באורח פלא, כלי הנשק אותר - על ידי לא אחר מאשר השופט תאופיק כתיילי שדן בתיק.

כמו אז, גם היום ניצבת בזירת הרצח חבית ישנה, עליה פסחו השוטרים בחיפושים שערכו אחר כלי הנשק. השבוע מסר הנאשם את המיקום המדויק של הנשק, ובמהלך סיור שערך השופט בזירת הרצח נמצא האקדח באותה חבית ישנה. 

תפר תיק לעצמו או טענה שתציל את הנאשם?

כארם חמודה, הנאשם ברצח, לא "חזר בתשובה" או הביע חרטה על מעשיו, אלא טוען כעת כי המנוח נפגע מירי קטלני שביצע לעברו אדם אחר, ולא מהאקדח שהוא עצמו נשא, בו אכן עשה שימוש - אבל החטיא.

הטענה החדשה שהציג חמודה הייתה הסיבה לכך שמסר את המיקום המדויק של האקדח שהטמין לסנגורים והשופט - שמיד יצא לזירה. התפתחויות המפתיעות בפרשה לא הלהיבו יתר על המידה את התובעת בתיק, עו"ד שילה ענבר.

בפרקליטות הסבירו כי תחילה הכחיש הנאשם שכלל היה מעורב ברצח, וכעת הוא טען שירה - אך לא פגע, כך שהחלטתו לגלות באיחור כה רב את מיקום הנשק תמוהה ומעוררת חוסר אמינות. בשבוע הבא יתקבלו תוצאות הבדיקה, ואם יתברר מהן שאותו האקדח אכן שימש לרצח - יורשע כארם חמודה ברצח, בתיק שתפר לעצמו במו ידיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת