חמש שנות מאסר לנשא איידס שבעל קטינים

לצד עיסוקו כתקליטן, נהג צחי אלבו מראשון לציון לחפש קטינים באתרי היכרויות להומוסקסואלים. בחלק מהמקרים הוא איים כי אם לא ייענו לדרישותיו להיפגש עמו - יחשוף את נטייתם המינית. עובדת היותו נשא של הנגיף לא הפריעה לו לקיים עמם יחסי מין לא מוגנים

צחי אלבו. עונש מאסר כבד (חדשות 2)

במשך תקופה ארוכה נהג התקליטן צחי אלבו "לצוד" נערים צעירים באתרי היכרויות שונים, במטרה להפיל אותם ברשתו ולקיים עמם יחסי מין. בחלק מהמקרים הוא לא חשף את גילו האמיתי, וגם פרט חשוב בהרבה - את היותו נשא איידס. הימצאות הנגיף בגופו לא הפריעה לו לקיים עם אותם הצעירים יחסי מין לא מוגנים - מה שרק במזל רב הסתיים ללא מקרי הדבקה. היום נגזר עליו עונש כבד של יותר מחמש שנות מאסר בפועל.

אלבו, בן 35 מראשון לציון, יעביר 63 חודשים מאחורי סורג ובריח. נוסף על כך, הוא יפצה את קורבנותיו בסכום כולל של כ-32 אלף שקלים. במסגרת הסדר הטיעון שנחתם עמו, הורשע אלבו בשמונה מקרים שבהם ביצע מעשי סדום בקטינים שטרם מלאו להם 16 שנים.

לכך מצטרפות שתי עבירות סחיטה באיומים כלפי קטינים שלא שעו להפצרותיו להיפגש עמו ואילץ אותם לעשות זאת תוך שהוא מאיים כי אם לא ימלאו אחר הוראותיו - ייצור קשר עם הוריהם ויחשוף את נטייתם המינית.

על המקרים שבהם קיים יחסי מין לא מוגנים חרף מחלתו הורשע אלבו בשתי עבירות של מעשה העלול להפיץ מחלה - האחת כלפי קטין והשנייה כלפי צעיר בן 18. בחלק מהמקרים הוא שמר במחשבו האישי תמונות עירום של הקטינים שעמם התכתב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת