15 שנות מאסר לאדם שחטף ואנס שתי טרמפיסטיות בצפון

לאפי כנעאנה, אב ל-5 ילדים מהצפון, הורשע כי אנס באכזריות שתי טרמפיסטיות שאסף לרכבו. באחת ביצע את המעשים יחד עם חברו, ואת השנייה אנס אחרי שהוריד את ילדיו בבית. "כבודן נרמס ברגל גסה", כתבו השופטים ושלחו אותו ל-15 שנות מאסר

אנס באכזריות טרמפיסטיות. ארכיון (חדשות 2)

בבית המשפט המחוזי בחיפה נגזרו היום 15 שנות מאסר על לאפי כנעאנה (39), אב לחמישה ילדים תושב הכפר עראבה בצפון, בגין חטיפה ואונס של שתי נשים בשנים האחרונות. בנוסף, הוא חויב לשלם פיצוי על סך 40 אלף שקלים לכל אחת מהמתלוננות.

במקרה הראשון, שאירע בשנת 2008, לקח כנעאנה ברכבו, יחד עם חברו, מלצרית בת 20 שהכיר בפאב ברעננה. השניים הורשעו כי אנסו את המלצרית, אחרי שסטו מהדרך לכביש צדדי וביצעו בה את זממם סמוך לדיר-חנא. אחרי האונס, נטשו את הצעירה במקום - וזו הזעיקה את המשטרה שפינתה אותה לבית החולים. בהמשך התברר כי הנאנסת הייתה בהריון בזמן שנאנסה.

הוריד את הילדים בבית - ואנס

במקרה השני הורשע כנעאנה כי במהלך נסיעתו צפונה אסף טרמפיסטית תושבת צפת בת 39, שביקשה להגיע לעיר. ילדיו של כנעאנה, שהיו עמו ברכב בזמן איסוף הטרמפ, הורדו בבית המשפחה - ולאחר מכן הוא אנס את הטרמפיסטית במטע זיתים מבודד באזור דיר חנא. לאחר מכן השליך אותה מרכבו.

"הנאשם רמס ברגל גסה את כבודן של המתלוננות ופגע בהן פיזית", כתבו השופטים בגזר הדין. . "המתלוננות נדרשו לתת עדות בבית המשפט, ובכך, שבו לחוויית הכאב שבמעשיו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת