הנוגח בעלי חטיב מדבר לראשונה: "הושפלתי"

נגד עמי גניש, מאמן השוערים של מכבי פ"ת, הוגש היום כתב אישום חמור בגין האירועים בהם היה מעורב בשבת האחרונה. "באתי רק להפריד", הוא אומר בתגובה ראשונה, "קיבלתי בוקס מעלי חטיב ונגחתי בו. שום דבר שבעולם לא שווה את המעצר וההשפלה שעברתי"

כתב אישום הוגש נגד מאמן השוערים של מכבי פ"ת עמי גניש. גניש מואשם בכך שתקף וגרם חבלה של ממש לעלי חטיב, קשרה של הפועל חיפה, בתום המשחק בשבת האחרונה בין הקבוצות שהסתיים בניצחונה הדרמטי של פ"ת 1-2.

כחלק מכתב האישום, נאסר על גניש להגיע לאירועי ספורט, ומשם יצא לדבר ולספק את הגרסה שלו לאירועים האלימים בשבת האחרונה. "רואים בתמונות שכל המהומה החלה אחרי שניצחנו. שמחנו, התחבקנו ואז ראיתי ששחקני הפועל חיפה החלו לתקוף את השחקן שלנו סבסטיאן סנסוני. מיד משכתי את אורי אוזן וויקטור מרעי".

אבל אז מספר גניש, החלה המהומה הגדולה. "דני פרדה רץ לעבר התוקפים, באתי למשוך אותו ואז קיבלתי בוקס לפנים מעלי חטיב. הסתובבתי אליו ונגחתי בו, אבל הוא לא נפל ממני. רואים בתמונות הוא התנגש בעוד מישהו אחרי שנגחתי בו". "הנגיחה הייתה בצד שמאל של המצח", הוסיף גניש, "אין קשר בין הנגיחה לבין שבירת השיניים שלו".

"באתי להעביר מסר אחד", סיכם גניש, "אין משהו בעולם ששווה שכל אדם ייעצר ויושפל כמו שאני הושפלתי. רצתי במטרה מההתחלה להפריד ולהרחיק את כולם. אני לא מאמין באלימות, אני עובד ציבור בלי תיק אחד במשטרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת