האלימות במגרש: כתב אישום גם נגד המותקף

פרשת התקיפה באיצטדיון המושבה עולה מדרגה. לאחר חילופי ההאשמות והתלונות ההדדיות, משטרת פ"ת תגיש היום כתבי אישום נגד כל ארבעת המעורבים בפרשה. מאמן השוערים של פ"ת עמי גניש והסדרן מטעם המועדון יגאל ממן יואשמו בתקיפה ובגרימת חבלה של ממש, בעוד שחקני הפועל חיפה חטיב ודנקוביץ' יואשמו בתקיפה בלבד

פחות מ-48 שעות לאחר האלימות בתום המשחק בין מכבי פ"ת להפועל חיפה, שהובילה לפציעתו של אחד השחקנים, תגיש היום המשטרה כתבי אישום חמורים בגין תקיפה וגרימת חבלה של ממש נגד שני עובדי מכבי פ"ת החשודים שפגעו בשחקן הפועל חיפה עלי חטיב.

שני החשודים, מאמן השוערים עמי גניש והסדרן מטעם המועדון יגאל ממן, הגישו בעצמם תלונה נגדית נגד חטיב וחברו לקבוצת הפועל חיפה, סטפן דנקוביץ'. במשטרת פ"ת החוקרת את האירועים, תחת פיקודה של סנ"צ סיגל בר-צבי, הוחלט להמליץ על כתב אישום גם נגד שני שחקני חיפה בגין תקיפה שהובילה למעשה של אנשי פ"ת.

עלי חטיב עצמו, שמתאושש מהפגיעה בו אך סובל משברים בפניו, נחקר ביומיים האחרונים תחת אזהרה ועומת עם צילומים שהגיעו לידי המשטרה, בהם הוא מתועד כשהוא תוקף שחקנים של פ"ת עוד לפני שנפגע בעצמו מאותה נגיחה שהפילה אותו לקרקע.

כזכור, בסיום המשחק בין מכבי פ"ת להפועל חיפה (1:2) פרצה מהומה בין השחקנים שבמהלכה חטיב נפצע ואף איבד את הכרתו ופונה לבית חולים ממנו שוחרר לאחר מספר שעות. בנוסף לקשר, בקטטה היו מעורבים גם דנקוביץ', גל אראל ודני פרדה שהורחקו על ידי שופט המשחק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת