30 חודשי מאסר למורה פרטי שנגע בתלמידות

גבר כבן 65 מאזור המרכז, ששימש כמורה פרטי למתמטיקה, יישלח לבית הסוהר לרצות עונש של 30 חודשים. העונש נגזר על האיש במסגרת עסקת טיעון. הנאשם הורשע בביצוע מעשים מגונים בנסיבות אינוס ב-4 קטינות, מתוכן 3 תלמידותיו ואחייניתו

מעשים מגונים בקטינות. אילוסטרציה (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום 30 חודשי מאסר על תושב המרכז כבן 65, שהורשע בביצוע מעשים מגונים בנסיבות אינוס בארבע קטינות. העונש נגזר על הנאשם במסגרת עסקת טיעון בין באי כוחו והפרקליטות ובית המשפט קיבל אותו. בנוסף, יפצה הנאשם את המתלוננות ב-15,000 שקלים כל אחת.

שלוש מהמתלוננות היו תלמידותיו של המורשע, שסיפק להן שיעורים פרטיים במתמטיקה. מגזר הדין עולה כי האיש נהג לגעת בהן באיבריהן המוצנעים במהלך השיעורים, לנשק אותן ולחבק אותן בחזקה. שלוש המתלוננות היו בגילאים 13-15 בעת ביצוע המעשים.

המתלוננת הרביעית היא אחייניתו של הנאשם מכוח נישואים. במספר מקרים, נהג הנאשם להיצמד אליה בחוזקה, למשש אברים שונים בגופה ובכן ניסה לגעת באבריה המוצנעים כשהייתה בת 16 שנים וחצי. גזר הדין שניתן לאיש נקבע על ידי הערכת המסוכנות שלו, שהוגדרה כבינונית-נמוכה. במידה והייתה מוגדרת כבינונית ומעלה, היו נגזרות עליו 4 שנות מאסר ולא שנתיים וחצי, כפי שנגזרו בסופו של דבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת