הכלה תובעת: החתונה בוטלה בהודעת סמס

צעירה תובעת 250 אלף שקלים מבן זוגה לשעבר, לאחר שביטל את חתונתם שבועיים לפני האירוע - בהודעת סמס. לפי התביעה, הצעירה הודיעה לארוסה שלא תוכל להגיע לחתום על הסכם ממון. בתגובה קיבלה הודעת טקסט: "פתרתי לך את הבעיות. לא תהיה חתונה. נקודה"

ביטל את החתונה בהודעת סמס. אילוסטרציה (חדשות 2)

צעיר בן 28 ממרכז הארץ מצא דרך רגישה במיוחד לבטל חתונה. שבועיים בלבד לפני האירוע, לאחר שההזמנות כבר נשלחו והשמלה כבר נתפרה, בן הזוג שלח במהלך מריבה לארוסתו הודעת טקסט בזה הנוסח: "לא תהיה חתונה. נקודה".

הארוסה בת ה-22, שננטשה רגע לפני החופה, תובעת כעת פיצויים מבן זוגה לשעבר. השניים, שהיו אמורים להתחתן בשבוע שעבר, הכירו רק לפני מספר חודשים והתאהבו. לאחר לא יותר מארבעה חודשים החליט הצעיר שזו האחת שלו - והציע לה נישואים.

אלא ששבועיים לפני ערב הכלולות המרגש, פרצה מריבה בין השניים. על פי התביעה, החתן המיועד ביקש מזוגתו להגיע בשעות הבוקר למשרדו של עורך דינו כדי לחתום על הסכם ממון. ארוסתו הסבירה כי אינה יכולה להגיע וביקשה ממנו לדחות ביומיים את החתימה, אולם הבעל המיועד התעצבן משום שחשב שאין בכוונתה לחתום כלל על ההסכם.

תובעת פיצוי של רבע מיליון שקלים

לאחר שסיימו השניים לדבר בטלפון, שלחה לו הצעירה הודעת סמס: "אני לא רוצה לריב אז בבקשה בוא נירגע עכשיו, ונלך מחר כמו שכתבנו". בתגובה כתב לה הארוס: "פתרתי לך את הבעיות. לא תהיה חתונה. נקודה".

הצעירה התקשתה להאמין וכתבה לו: "די תפסיק", אך הוא התעקש ושלח עוד הודעה: "מה מספיק, חשבתי שזה מאחורינו ונצא לדרך חדשה. אני לא מאמין לך. כל שנייה את אומרת לי משהו חדש". לבסוף היא ענתה: "אתה מותח את החבל ומאיים עלי עם אקדח ברקה".

כל הניסיונות של הצעירה לשנות את דעתו של בן זוגה לא צלחו, והוא עמד בסירובו לקיים את החתונה. בתגובה החליטה הכלה שננטשה לתבוע מהבעל המיועד, באמצעות עורכת הדין רות דיין-וולפנר, פיצויים בגובה 250 אלף שקלים.

"החתונה בוטלה בסמוך לתאריך בו היתה אמורה להתקיים, אחרי שנשלחו ההזמנות ונרכשה השמלה", מדגישה עו"ד דיין-וולפנר. "נגרמו למרשתי נזקים רציניים, ממוניים ולא ממוניים, ולכן הוגשה התביעה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת