אישום: איש קבע התחזה וסחט מינית קטינות ברשת

כתב אישום חמור הוגש הבוקר נגד איש קבע בצה"ל בגין שורת עבירות מעשים מגונים וסחיטה באיומים בקטינות ברשת. הוא התחזה לחיילת ברשתות חברתיות, שידל קטינות לשלוח לו תמונות עירום ולקיים איתו שיחות בעלות אופי מיני. כשאחת מהן סירבה, הוא פרסם תמונותיה בדף הפייסבוק. הפרקליטות ביקשה לעצרו עד תום ההליכים

אישום: איש הקבע התחזה ברשת (שאטרסטוק)

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד יצחק דנינו בן 29, איש קבע בצה"ל תושב דימונה, בגין מספר עבירות של מעשה מגונה, ניסיון למעשה מגונה, אינוס, ניסיון לאינוס, סחיטה באיומים, איומים והחזקת פרסומי תועבה שביצע לכאורה בקטינות אותן הכיר באינטרנט. מכתב האישום עולה כי האיש נהג לגלוש באינטרנט, בין היתר גם בזמן שהיה בבסיסו, ובאמצעות חשבונותיו השונים באתרים חברתיים יצר הנאשם קשר עם הקטינות, וזאת כשהוא מציג בפניהן מצג שווא לפיו הוא חיילת מהדרום בשם רינת אוחנה, וניהל עמן התכתבויות בעלות תוכן מיני.

במועדים שונים פתח הנאשם חשבונות שונים באינטרנט תחת השמות rinat.rinat3 או angel193. בנוסף, פתח הנאשם פרופיל באתר "פייסבוק" תחת השם "רינת אוחנה", תוך שהוא הציג את עצמו כצעירה ילידת 1985 ובתמונת הפרופיל הציג תמונה של בחורה. כך עשה גם, על פי כתב האישום, באתר "מקושרים", שם הציג את עצמו כרינת אוחנה, בת 18 מבאר שבע והציג תמונה של בחורה.

עוד עולה מכתב האישום כי דנינו ביקש מהקטינות לשלוח לו תמונות שלהן בעירום חלקי או מלא ובזכות התחזותו, הסכימו הקטינות לקיים עמו התכתבויות בעלות תכנים מיניים וכן שלחו לו תמונות שלהן כבקשתו, אותן שמר במחשבו. באחד המקרים סירבה אחת הקטינות לחשוף בפניו את איבריה והוא איים עליה שהוא יפרסם את תמונותיה ב"יו טיוב". במקרה אחר על פי כתב האישום, הוא אף פרסם תמונות של אחת המתלוננות ללא רשותה בדף הפייסבוק המפוברק שלו. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת