המניע לרצח האישה: הריון מגבר אחר

כתב אישום חמור הוגש היום נגד אחמד אבו זייד בן ה-27 מלוד בגין רצח אשתו. על פי האישום, זמן קצר לפני הרצח, נגזר עליו עונש מאסר של 16 שנים בגין הריגה ועבירות סמים. הוא חשד שאשתו נכנסה להיריון מגבר אחר, וחשש שהיא לא תהיה נאמנה לו בעת מאסרו - והחליט לרצוח אותה

זירת הרצח בלוד. צילום ארכיון (רויטרס)

בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגש היום כתב אישום נגד תושב לוד, אחמד אבו זייד בן ה-27, בגין רצח אשתו נרמין מסעוד. על פי האישום, בעת שנרמין הייתה בסוף החודש התשיעי להריונה, בעלה היה מוטרד מכך שהתינוק ברחמה אינו שלו, ולכן החליט לשים קץ לחייה.

מכתב האישום עולה כי לאורך שנות נישואיהם הפגין אבו זייד כלפי אשתו יחס כוחני, ויחסיהם התאפיינו בקנאה אובססיבית ובאלימות מצד הבעל. בין היתר, הוא נהג להכות את האישה בהזדמנויות רבות ואף כלא אותה בבית.

בחודש מאי 2010 הורשע אבו זייד בהריגה, תקיפת שוטר, החזקת סמים וסחר בסמים. בגין העבירות הללו נגזר עליו עונש מאסר בן 16 שנים, שאותו היה אמור להתחיל לרצות בסוף חודש יוני באותה שנה.

ואולם, על רקע עונש המאסר שנגזר עליו, היה אבו זייד מוטרד מכך שהתינוק שנושאת אשתו ברחמה אינו שלו, ומכך שבעת שישהה במעצר לא יוכל לפקח על מעשיה. על כן, כך נטען בכתב האישום, החליט הבעל לירות פעמיים בראשה, דבר שהוביל למותה במקום.

בהמשך עטף אבו זייד את גופתה של נרמין בשמיכה, אזק אותה באזיקוני פלסטיק וקבר אותה בבית העלמין המוסלמי בלוד, כך נטען. גופתה נמצאה בחודש אוקטובר 2010, ובעלה נעצר בחשד לרצח. עתה הורה בית המשפט לעצור את אבו זייד עד תום ההליכים בעניינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת