10 טלוויזיות וחפצי אמנות במיליונים: הווילה של אתי דודאי נחשפת

כוכבת "מעושרות", המתמודדת עם כונס הנכסים שמונה עקב החובות שאליהם נקלע בעלה לשעבר שמת לפני כחודש, ספגה היום מהלומה בבית המשפט, שהחליט להתיר לפרסום את רכושה. בין הפריטים: מחזיק מפתחות משובץ יהלומים, ציור של פיקאסו, מצית של קרטייה, 194 בקבוקי יין וכמות סיטונאית של תכשיטים

אתי דודאי. הרכוש נחשף (יח"צ)

כוכבת תכנית הריאליטי "מעושרות", אתי דודאי, לא מפסיקה להסתבך. אחרי שבשבוע שעבר הוחלט בבית המשפט המחוזי בתל אביב למנות כונס נכסים לרכושה עקב חובות שאליהם נקלע בעלה לשעבר המנוח, דוד דודאי ז"ל, שהתמוטט ומת במסגרת אותו ההליך - דחה היום השופט את בקשתה לאסור על פרסום תכולת ביתה.

נוסף על כך, הוחלט לצמצם את תחולת הצו שאסר על מכירת נכסיהם של בני הזוג לשעבר למחצית ממנו בלבד, בהנחה שהשניים התחלקו ברכוש שווה בשווה במסגרת חייהם המשותפים.

השופט איתן אורנשטיין הסביר את החלטתו להתיר לפרט את תכולת חפציה של דודאי בכך שזו "השתתפה בסדרת טלוויזיה שבה נחשפו לעיני כל פרטי רכושה, ומשכך הבקשה לאיסור הפרסום אינה דרה בכפיפה עם התנהגותה של המחזיקה".

בין החפצים: מחזיק מפתחות משובץ יהלומים

לפי דוח כונס הנכסים, כלולים בתכולת ביתה של דודאי בסביון, בין היתר, החפצים הבאים: מנורת ברונזה בדמות אישה ובעלת אהיל זכוכית, ציור של פיקאסו, תמונה של קדישמן, שרשרת כדורי זהב, שתי שרשראות פניני חבל, שני תליונים עם שרשרת, ענק חיות, שרשרת ענק משובצת יהלומים, צמיד זהב צהוב משובץ יהלומים, צמיד זהב צהוב רחב משובץ יהלומים, תליון פנתר עם יהלומים, תליון מגן דוד משובץ יהלום, תליון נמר משובץ יהלום וסיכת זהב צהוב משובצת באבני יהלום.

עוד בווילה נמצאו טלוויזיה 100 אינץ', 9 טלוויזיות נוספות ומסכים בגדלים הנעים בין 32 ל-100 אינץ', מכשיר רטט מתוצרת "ויברהטק" (מכשיר לחיטוב הגוף) וכן 4 מיטות שיזוף. בחניית הוילה חנתה מרצדס 350S שנת 2011 בשווי מוערך של כ-660 אלף שקל.

נוסף על כך, מחזיקה דודאי במחזיק מפתחות של מכונית BMW משובץ יהלומים ואבני ספיר, במצית של קרטייה וב-194 בקבוקי יין. עוד בבית -26 אלף דולר במזומן בכספת.

את החלטתו שלא להסיר לגמרי את כינוס הנכסים, הסביר השופט בחשש מפני מילוט נכסים. "קיים חשש שאם לא יוותר הצו על כנו, עלול להיגרם נזק חסר תקנה באופן שבו מס הכנסה עלול למצוא עצמו בסופו של ההליך מבלי יכולת להיפרע את חובו", לדברי השופט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת