נהג אגד כלא נערה באוטובוס - וביצע בה מעשים מגונים

מוחמד זועבי, נהג אוטובוס בן 42 מהצפון, הורשע היום בתקיפה מינית חמורה של נערה בת 17 אשר נסעה בקו בו נהג בחיפה. זועבי כלא אותה ברכב ואז ביצע בה מעשים מגונים במשך דקות ארוכות. לאחר שביצע בה את זממו, הסיע אותה לביתה

אימה בקו 205. ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בחיפה הרשיע היום מוחמד זועבי, נהג "אגד" בן 42 מכפר מנדא, בעבירות מעשה מגונה וכליאת שווא של תלמידת בית ספר - כשהסיע אותה באוטובוס.

המקרה הקשה אירע בקיץ 2010. זועבי הסיע נוסעים בקו 205 בחיפה, והנערה - אז בת 17 - ביקשה ממנו לעצור לה במרכז הכרמל, כדי שתוכל לעבור לאוטובוס אחר המוביל לביתה. באותו זמן, היה באוטובוס עוד נוסע אחד בלבד. כשזועבי לא עצר בתחנה המבוקשת היא ביקשה ממנו לעצור אך הוא סירב.

בשלב מסוים, לאחר שהנוסע האחרון ירד, אמר הנהג לנערה כי היא יפה, ציין בפניה שהבחין בה כשהתנשקה עם חבר שלה בתחנת האוטובוס, אמר שהדבר גירה אותו והושיט לה את ידו. זועבי נהג את הרכב למגרש אוטובוסים, עצר, התיישב באחד המושבים המיועדים לנוסעים, סגר את הווילון וביקש ממנה לשבת לידו.

מעשים מגונים במשך דקות ארוכות

הנערה סירבה ואז תפס הנהג את ידה, משך אותה לעברו, והושיבה על ברכיו. כשניסתה להיחלץ, אחז בה בכוח וליטף חלקים אינטימיים בגופה. הוא חיבק אותה בכוח, נגע בחזה מעל חולצתה וניסה לנשקה בצווארה ובשפתיה. לאחר דקות ארוכות חדל ממעשיו, חזר לכיסא הנהג והסיע אותה לשכונת מגוריה.

זועבי הכחיש את המיוחס לו אך כאמור, הורשע היום. השופט זאיד פלאח ציין בהכרעתו כי המתלוננת עשתה עליו "רושם אמין" וכי הוא "מקבל את גרסתה כגרסת אמת". את גרסתו של זועבי דחה מכל וכל.

במהלך המשפט העידו מטעם התביעה אמה של הנערה, שוטרת שהוזעקה לטפל בה ובן זוגה, שתיארו כולם את סערת הרגשות שעברה עליה לאחר האירוע הטראומתי - ומצבה הנפשי הקשה שמלווה אותה עד היום.

אגד: אין מקום לסובלנות כלפי אירועים מסוג זה

כמו כן, המשטרה ערכה עימות בין זועבי לנערה, במהלכו היא ישבה מולו, באמצע הקיץ, כשהיא עוטה חולצת קפוצ'ון ומשקפי שמש, בשל חששה מהמפגש.

מ"אגד" נמסר לאחר ההכרעה כי "באגד אין מקום לסובלנות כלפי אירועים מסוג זה ולכן עם היוודע המקרה זומן הנהג לשימוע וכשהתברר כי יש ממש בחשדות נגדו הוא פוטר לאלתר מעבודתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת