העבריין אסי אבוטבול לשב"ס: "תנו לי להביא ילד לעולם"

אסי אבוטבול, העבריין המרצה 18 שנות מאסר בכלא רמון, בגין ניהול ארגון פשע, מנהל בימים אלה מאבק משפטי על מנת שיתאפשר לו להתייחד עם רעייתו קארין. מזה שנה וחצי שאבוטבול לא זוכה לביקורים של בני משפחתו הקרובה. רעייתו שצירפה מכתב לבקשה ציינה: "אני לא צריכה להיענש בגלל עבירות שהוא ביצע"

העבריין אסי אבוטבול (חדשות 2)

העבריין אסי אבוטבול, המרצה עונש מאסר של 18 שנים, מנהל בימים אלו מאבק משפטי נגד שירות בתי הסוהר, במטרה שיאפשרו לו להתייחד עם אשתו ולהביא ילד נוסף לעולם. כך פרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

אבוטבול אשר הוגדר כראש ארגון פשע, הורשע בין היתר בעבירות של ניהול ארגון פשע, פשיעה, סחיטה ועבירות הון, מרצה את עונש המאסר בכלא רמון בדרום. במשך שנה וחצי הוא לא זוכה לביקורים ממשפחתו הקרובה, ונמנע מהתייחדות עם אשתו.

"אבקש להתחשב בי ובגילי", כתבה קארין במכתב שצירפה לבקשת בעלה, והוסיפה: "אסי משלם את חובו למדינת ישראל אבל אני לא צריכה להיענש עבור העבירות שהוא ביצע ולא אסלח לעצמי אם לא תהיה לי הזדמנות להביא ילד נוסף לעולם, אשר ילדיי, בעלי ואני חפצים בו".

לאחרונה אישר בית המשפט המחוזי בבאר שבע את בקשתו להתייחד עם רעייתו, אך מימושה עוכב כדי לאפשר לשב"ס לערער. לבסוף חזר בו השופט מהחלטתו, על סמך מידע מודיעיני שהועבר. עורכת דינו של אבוטבול, רותם טובול, טוענת כי להחלטת שב"ס שלא לאפשר למרשה ביקורים, "יש השלכה חמורה ופגיעה בזכותו להרחיב את משפחתו". 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק