אחרי 3 חודשים בכלא: משה קצב מבקש חופשה

הנשיא המורשע באונס משה קצב, הגיש בקשה רשמית לחופשה, במטרה לקחת חלק בחתונת בנו נועם, שתיערך בתחילת החודש הבא. על אף שקצב אינו זכאי בשלב זה לחופשות, מפקד כלא מעשיהו צפוי להיעתר לבקשתו ולאפשר לו להשתתף באירוע

שלושה חודשים מרצה הנשיא לשעבר משה קצב בכלא מעשיהו, ועתה הוא מבקש לצאת לחופשה ראשונה, במטרה לקחת חלק בחתונת בנו נעם. קצב אינו זכאי על פי חוק לחופשות, אך ייתכן שמפקד הכלא צפוי לאשר את הבקשה. כך פרסמו הבוקר מתן צורי ומאיר תורג'מן ב"ידיעות אחרונות".

קצב המורשע באונס, הגיש בקשה רשמית לשב"ס לצאת לחופשה לרגל חתונת בנו נעם, שתיערך בתחילת חודש אפריל. על אף שהנשיא לשעבר טרם זכאי לצאת לחופשות על פי הנהלים הרשמיים של השב"ס, ההערכה היא כי הוא צפוי לצאת מכותלי הכלא, ולקחת חלק באירוע, שכן מדובר בחתונת קרוב מדרגה ראשונה.

על פי ההערכות, קצב ייצא מהכלא לחתונת הבן, וישוב חזרה עוד באותו הלילה. טרם ברור אם הוא ילווה בסוהרים, או אם ישתתף באירוע כולו או רק בטקס החופה עצמו. בכל מקרה, תהיה זו הפעם הראשונה שבני משפחת קצב יתאחדו, מאז שאביהם נכנס לכלא.

לחתונתו של נועם קצב בן ה-39 , שנמנע מחשיפה לאורך תקופת המשפט המתוקשר של אביו, צפויים להגיע אורחים רבים מקריית מלאכי, חברים וקרובי משפחה של אביו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת