אישום: שיפוצניק סימם וביצע מעשים מגונים בבעלות הבית

תושב מזרח ירושלים שהוזמן לבצע עבודות שיפוץ בבתים פרטיים מואשם כי החדיר לנשים שהעסיקו אותו חומר מערפל למשקה, שגרם להן לאובדן הכרה ולטשטוש. בהמשך גנב מהן סכומי כסף ותכשיטים, תוך שהוא מבצע בהן מעשים מגונים

ביצע מעשה מגונה תוך שימוש ברעל. אילוסטרצ (חדשות 2)

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה הבוקר לבית המשפט השלום בעיר כתב אישום נגד יאסר גיאר בן 36 מעיסאוויה, בגין ביצוע מעשה מגונה, שימוש ברעל מסוכן וגניבה מלקוחות שאליהם הוזמן לבצע עבודות שיפוץ.

על פי האישום, קבלן השיפוצים הגיע לבתי הלקוחות וביקש מהן להכין לו שתייה. מבלי שהנשים שמו לב, הוא החדיר למשקאות ששתו חומר שטיבו אינו ידוע, אשר גרם להן לערפול חושים עד כדי עלפון ושינה עמוקה.

במקרה אחד, מהל הנאשם את המשקה של בעלת הבית שבו עבד בחומר לא ידוע, וכשהרגישה חולשה הציע לה לקחת אקמול וללכת למיטה לנוח. כפי שמפורט בכתב האישום, גיאר הלך אחרי האישה לחדר השינה שלה, וביצע בה מעשים מגונים על אף התנגדותה. בהמשך, גם לאחר שאיבדה את הכרתה, המשיך במעשיו.

בנוסף, בזמן שהאישה הייתה במצב של ערפול חושים בעקבות החומר שהוכנס לה למשקה, גנב הנאשם מביתה מכשיר טלפון נייד, סכום של 500 שקלים ותכשיטים, תוך שהוא מלטף את פניה ומצמיד את פניו ללחייה.

עוד מצוין בכתב האישום כי גיאר הכניס את החומר גם לתוך כוסו של פועל נוסף שעמו עבד, ובשלב מסוים, כאשר נסע הפועל לקנות חומרי בנייה הוא חש סחרחורת וכבדות, נהג בזיגזג וכמעט ונרדם בזמן נסיעה. כאשר שב לעבודתו בבית הלקוח, הוא שקע בשינה עמוקה למשך מספר שעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת