התובע: "דניאל מעוז פתח בתחרות רוצח נולד"

התביעה במשפט הרצח של דניאל מעוז הציגה היום בעוד דיון סוער את התשובה לטענות ההגנה - לפיהן תאומו של דניאל הוא זה שצריך להיות חשוד ברצח הכפול. "הוא מנסה במחטף לכרוך את אותו חבל תלייה שתלוי סביב צווארו סביב אחיו", אמר התובע

דניאל מעוז, היום בביהמ"ש (חדשות 2)

בבית המשפט המחוזי בירושלים נמשך היום שלב ההוכחות הדרמטי במשפטו של דניאל מעוז, הנאשם ברצח הוריו נורית ונח מעוז ז"ל. בדיון היום הגיבה התביעה בחריפות לטענות ההגנה שהוצגו בשבוע שעבר, לפיהן אחיו התאום של דניאל, ניר, היה בזירה ויש לחשוד בו כרוצח. ההגנה טענה כי ניר איים על דניאל שאם לא ייקח את התיק על עצמו, יחשוף את נטיותיו הפדופיליות.

התובע עו"ד יובל קפלינסקי אמר כי "דניאל פתאום גילה שהוא חולק את אותו דנ"א עם אותו אדם ופותח בתחרות רוצח נולד. הוא עשה את עצמו שופט באותה תחרות והעניק לאחיו את הפרס המפוקפק. הוא מנסה במחטף לכרוך את אותו חבל תלייה שתלוי סביב צווארו סביב אחיו".

בתוך כך טען היום אחד העדים במשפט כי עו"ד דוד ברהום, פרקליטו של דניאל מעוז, עיוות את עדותו וסובב אותה לטובת הנאשם ברצח. "לא ראיתי את הרוצח מלבד צללית, הוא לא יכול להגיד שמהעדות שלי יוצא שדניאל אינו הרוצח", אמר בריאיון לגלי צה"ל.

"בדברים של עורך הדין אין שמץ של אמת", אמר משה רוזנפלד. "הוא מנסה לבסס את התיאוריה הנוראית שלו עליי ולכן הרגשתי צורך להגיב לדברים בפעם הראשונה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת