הציע לבתו הקטינה 50 שקלים תמורת סקס

כתב אישום חמור במיוחד הוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד אב ל-9 המתגורר במושב סמוך לאשקלון. האב נאשם שביצע במשך שנים עבירות מין בבנותיו הקטינות ותקף את ילדיו, איים עליהם עם סכין והתעלל בהם התעללות גופנית ונפשית

נאשם בהתעללות בילדיו. אילוסטרציה (רויטרס)

אב מהדרום נאשם ששידל את בנותיו לקיים יחסי מין תמורת כסף: כתב אישום חמור הוגש היום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד אב לתשעה המתגורר באחד המושבים ליד אשקלון. האב נאשם בביצוע שורת עבירות מין חמורות בבנותיו הקטינות, בהתעללות קשה ובתקיפה שלהם.

על פי כתב האישום, בשנת 2008 נשכב הנאשם ליד בתו, שהיתה אז בת 11, בתחנת אוטובוס במושב, וביקש ממנה לגעת באיבר מינו. לאחר מכן החל להסביר לה כיצד ילדים באים לעולם.

האב נאשם כי ביום שלאחר מכן נשכב על גופה בזמן ששכבה במיטה ואמר לה "בואי נעשה סקס". לאחר שסירבה הציע אביה להעניק לה 50 שקלים בתמורה, ניסה לשכנע אותה ואמר לה: "מה איכפת לך?". על פי כתב האישום, אביה הניח לך רק לאחר ששמע כי אם הילדים מגיעה.

עוד על פי כתב האישום, נהג האב במספר רב של הזדמנויות לגעת בחזה ובישבנה של בתו בת ה-15 וביקש ממנה לאפשר לו ללקק את כפות רגליה. כשסירבה, הציע לה האב על פי כתב האישום, לשלם לה בתמורה. באחד המקרים בהם סירבה, זרק האב על בתו אבנים.

כתב לבתו: "רוצה להתחתן איתך"

בנוסף, נאשם האב כי נהג בשנת 2010 לשלוח לבתו הודעות טקסט בהן כתב לה שהיא "כוסית", שהוא מאוהב בה וכי הוא רוצה להתחתן איתה.

האב נאשם כי במספר רב של הזדמנויות נהג להכות את ילדיו באגרופים, בעיטות וסטירות, ולעיתים גרם להם חבלות של ממש. באחד המקרים הגיע האב לביתו, ראה כי הבית אינו מסודר ובתגובה הכה את שתי בנותיו עם חובט שטיחים בגבן ובראשן. במקרה אחר תקף אותן והכה אותן עם מקל מטאטא - עד שהמקל נשבר.

בנוסף, האב נאשם כי נהג לאיים על ילדיו, ואמר להם שירצח אותם ויישב עליהם בכלא. במועד אחר, על פי כתב האישום, איים האב על ילדיו שירסס אותם עם תרסיס נגד ג'וקים וידליק אותם באש ואיים עליהם עם סכין.

האב נאשם בין היתר במעשה מגונה, התעללות בקטין, תקיפת קטין, תקיפה בנסיבות מחמירות, איומים והטרדה מינית. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת