מאסר עולם לבעל שרצח את אשתו

ביהמ"ש המחוזי בבאר שבע גזר מאסר עולם על ראובן פינטו, שרצח את אשתו תמר לב ז"ל, לפני כשנתיים בערד. פינטו הורשע ברצח לאחר שהודה כי חשש שהיא בוגדת בו. למרות שחשדו לא אומת, הוא ירה בה ברחוב באמצעות אקדחו של בנו, לעיני שלושת ילדיהם הקטנים. בנוסף למאסר, ישלם פינטו פיצויים בסך כרבע מיליון שקלים

חשד שאשתו בוגדת בו - ורצח, אילוסטרציה (חדשות 2)

רצח את אשתו באמצעות האקדח של בנו - ויישלח למאסר עולם: בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע היום את ראובן פינטו ברצח אשתו תמר לב ז"ל וגזר עליו את הפיצוי מרבי הקבוע בחוק בסך של כ-258 אלף שקלים לבני משפחתה. הפיצוי ישולם גם לבנה של לב ז"ל, שמאקדחו נורה הכדור שהרג שהרג אותה.

הרצח, שאירע לעיני עוברים ושבים בערד, זעזע את תושבי העיר. לאחר מעצרו התברר כי הוא אף נעצר בעבר בעקבות אלימות כלפי אשתו. הנרצחת הותירה אחריה שבעה יתומים, שצפויים לקבל פיצויים. מלבד הילדים, הפיצויים ישולמו להוריה, אחיותיה וגם לאחיה של הנרצחת.

פינטו הודה שרצח את אשתו בדצמבר 2010 כיוון שחשד שבגדה בו. הוא אף גייס את בנו כדי לעקוב אחריה ולגלות עם מי היא נפגשת. למרות שה"מעקב" שניהל לא העלה דבר בנוגע ליחסים שלה עם גבר אחר, החליט פינטו לרצוח אותה. הוא המתין שתצא מהקניון עם שלושת ילדיה הקטנים, שניים מהם אף ילדיו של פינטו, והקטן ביותר מבינהם בעגלת תינוק. כשצעדה לעבר ביתה, רץ פינטו לעברה, ירה בעורפה מטווח קצר ונמלט. מותה נקבע במקום. 

"כל סכום שייפסק אינו יכול לפצות על אובדנה של המנוחה, על הנזק העצום והחור הגדול שנפער בחייהם של ילדיה ושאר בני המשפחה", כתב חבר השופטים בהחלטתו, ושלח את פינטו למאסר עולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק