שלום דומרני חבר למצעד המשוחררים

שלום דומרני, עבריין וראש ארגון פשע בדרום, הצטרף היום לצעדת האסירים ששוחררו בעקבות העומס בבתי הכלא. דומרני הורשע בנובמבר בשנה שעברה במסגרת הסכם טיעון בסחיטת בעל חברת גז. נגזרו עליו שבעה חודשי מאסר והיום, 20 ימים לפני הזמן, הוא שוחרר מהכלא

גם הוא במשוחררים. שלום דומרני (חדשות 2)

חגיגת השחרורים נמשכת - אל האסירים המפורסמים שלמה בניזרי, שחר מזרחי ובועז יונה הצטרף היום גם העבריין וראש ארגון הפשע שלום דומרני. על דומרני נגזרו שבעה חודשי מאסר ורק היום, בדקה ה-90, הוחלט לצרפו לרשימה של 620 אסירים ששוחררו בשל העומס בבתי הסוהר. מאסרו קוצר ב-20 יום.

דומרני הורשע בנובמבר בשנה שעברה במסגרת הסכם טיעון בסחיטת בעל חברת גז. על פי כתב האישום דומרני, ביחד עם שבעה מחייליו, סחט באיומים איש עסקים כדי שלא יפתח עסק למכירת גז המתחרה בחברה אחרת עליה פרש דומרני את חסותו.

עוד לפני זה חזר דומרני לכותרות בתיק שהוביל למעצרה של מרגלית צנעני. ע"פ הדיווח, היעד האמיתי במקרה היה שלום דומרני, ראש ארגון הפשע הגדול בדרום. בגללו השקיעו במשטרה את כל המשאבים, ההאזנות והעיכובים - אליו ניסו להגיע. "המשטרה רצתה למעשה את שלום דומרני", אמר פרקליטו עו"ד משה שרמן, "המשטרה רצתה להכין לו כתב אישום, אך הפרקליטות אמרה 'אין מספיק ראיות'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת