נהג מונית תקף מינית נערה - ומספר לה את מספר הטלפון שלו

רחמים עופרי מראש העין הסיע ב-2008 במכוניתו צעירה בת 16, ציין באוזניה כי הוא "יודע לספק בחורה" וניסה לנשקה בכוח. למרות שסירבה, הוא מסר לה פתק עם מספר הטלפון שלו. היום הוא הורשע במעשה מגונה

הורשע במעשה מגונה בנוסעת (חדשות 2)

רחמים עופרי, נהג מונית מראש העין, הורשע היום בכך שביצע מעשה מגונה בנערה בת 16 שאותה הסיע לפני ארבע שנים.

הכרעת הדין מגוללת את פרטי האירוע שבו הותקפה הצעירה, שהתרחש בפברואר 2008. האחרונה סיימה את עבודתה במרכז קניות בפתח תקווה בסביבות חצות הלילה ונכנסה אל מוניתו של עופרי כדי לשוב לביתה. לפי המתלוננת, כבר בתחילת הנסיעה החל הנהג להטריד אותה בשאלות אישיות וחודרניות.

אחרי שציינה באוזניו את גילה הצעיר, העיר לה עופרי כי היא "נראית מפותחת לגילה", כלשון הכרעת הדין, החמיא לה על יופיה והוסיף כי "בחורות צעירות רבות מעוניינות בו" וכן כי הוא "יודע לספק בחורה".

נהג המונית החל להאט את מהירות הרכב, ובניסיון להרתיעו מלתקוף אותה אמרה לו המתלוננת כי יעד הנסיעה הוא ביתו של בן זוגה, בן 21. אלא שהדברים לא הרתיעו את עופרי, שהחל לגעת בברכיה וללטף אותם. במקביל, החל לנהל שיחת טלפון עם אישה שהתקשרה אליו - שתוארה על ידי הצעירה כ"מלוכלכת מאוד" באשר לאופיה המיני הבוטה.

אחרי שסיים לשוחח בטלפון, ביקש עופרי מהנערה לנשק אותו וזו התנגדה לכך בתוקף. לפי הכרעת הדין, ניסה הנהג לשכנע אותה להיענות לדרישתו ואמר לה כי "היא כבר בוגרת" וכן כי מדובר "רק בנשיקה". המתלוננת עמדה בסירובה, ובתגובה אחז בכוח בכתפיה וניסה לנשקה בכפייה.

באותו הרגע, אזרה הנערה אומץ - הסיטה את ידיו של עופרי מגופה, פתחה את דלת המונית ונסה על נפשה מאימתו. בין לבין, הוא הספיק למסור לה פתק עם מספר הטלפון שלו ואף ביקש ממנה להתקשר אליו כדי לתאם עמו פגישה.

אחרי האירוע, הגישה הצעירה תלונה במשטרה נגד עופרי. תחילה הוא הכחיש מכל וכל את דבריה ואף טען כי מעולם לא הסיע אותה.

השופטת עינת רון מבית משפט השלום בפתח תקווה התייחסה לעניין זה בהכרעת דינה וציינה: "תמוה ביותר הוא הפתק שנמצא בידי המתלוננת ואשר נמסר לה לדבריה על ידי הנאשם, שהכחיש את עצם הנסיעה והפגישה עם המתלוננת. בניסיון להסביר את הימצאותו בידיה, הוא העלה הסברים שונים לרבות כאלה כי מאן דהוא מסר לה
את הפתק וכן כי מדובר ברצון של אחרים לטפול עליו אשמה ו'לתפור לו תיק'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת