גבר נאשם במעשה סדום בבן שנה וחצי - בנה של זוגתו

בזמן שבת זוגו הייתה במקלחת, הוביל גבר כבן 40 מאזור המרכז את בנה בן השנה וחצי לחדר הכושר שבמרתף הבניין שלו וביצע בו מעשה סדום מזעזע. כך לפי כתב אישום שהוגש אתמול נגד האיש. כתוצאה מהמקרה, הילד אושפז לשישה ימים בבית חולים ועבר טיפול כירורגי. התובעת: מעשה מיני נלוז שבוצע באכזריות רבה

התובעת: "מעשה נלוז". אילוסטרציה (רויטרס)

כתב אישום הוגש אתמול על ידי פרקליטות מחוז תל אביב נגד תושב המרכז בשנות ה-40 לחייו, בגין ביצוע מעשה סדום וחבלה חמורה בבנה בן השנה וחצי של בת זוגו. על פי כתב האישום, ב-18 בפברואר השנה, הזמין הנאשם את בת זוגו לארוחת צהריים במסעדה. בעת שזו התארגנה ליציאה והייתה במקלחת בדירתו הוא הוביל את פעוטה לחדר הכושר בקומת המרתף בבניין בו הוא מתגורר.

במקום היו שני דיירים נוספים שהתעמלו ולאחר שעזבו הוא ביצע בו מעשה סדום קשה. במהלך העבירה הוא אחז בפיו של התינוק על מנת שלא ישמעו שהוא צועק ובוכה. עקב המעשה, אושפז התינוק למשך שישה ימים בבית חולים ונזקק לטיפול כירורגי בהרדמה מלאה.

"המעשה המיני הנלוז המיוחס למשיב בכתב האישום, כלפי הקטין בן שנה וחצי בלבד, בנה של בת זוגו, שבוצע באכזריות רבה, מצביע על כך שהמשיב מונע מתוך דחפים מיניים בלתי מרוסנים והעדר עכבות למימוש דחפיו המיניים", כתבה התובעת בבקשת המעצר. בית המשפט הורה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת