תקף את אחייניתו בת ה-14 במוט ברזל - וייאסר

18 חודשי מאסר נגזרו היום אב ל-5 מהצפון שהכה את אחייניתו בראשה עם מט ברזל. התוקף החליט לנקום בבני משפחתו בעקבות סכסוך בין ילדיו לאחייניו, והגיע לביתם עם מוט הברזל. הוא ניפץ את חלונות הבית וכשהאחיינית בת ה-14 שאלה אותו למעשיו, הכה אותה בראשה עד שאיבדה את ההכרה

תקף את האחיינית עם מוט ברזל. אילוסטרציה (חדשות 2)

סכסוך משפחתי אלים בין בני משפחה מאזור הצפון, התגלגל לתקיפה חמורה של נערה בת 14 על ידי דודה באמצעות מוט ברזל. היום גזר בית המשפט המחוזי בחיפה את דינו של התוקף ושלח אותו ל-18 חודשי מאסר.

הדוד, אב לחמישה בן 35, הורשע בתקיפת האחיינית לאחר שהודה כי הכה אותה במוט ברזל בראשה. שופט בית המשפט המחוזי בחיפה משה גלעד בחר להטיל עליו גם עונש מאסר על תנאי של 18 חודשים למשך שלוש שנים, וחייב אותו לשלם פיצויים בסך 10,000 שקלים לנערה.

התקיפה התרחשה בספטמבר אשתקד בעקבות סכסוך מוקדם שהתפתח בינה לבין ילדיו של הדוד, במהלכו הושלכו אבנים לעבר ביתו ורכבו. מאוחר יותר, חזר האב מהעבודה וגילה את הנזק, אז החליט ללכת לביתה של האחיינית ולנקום.

התוקף נפצע בפיגוע במלון פארק בשנת 2002

הוא הגיע למקום עם מוט ברזל והחל לנפץ חלונות הבית. כשיצאה האחיינית לשאול פשר מעשיו, הכה אותה בראשה עד שהתמוטטה ואיבדה את ההכרה. השופט התייחס למצבו הנפשי של הדוד, שנפצע בשנת 2002 בפיגוע במלון "פארק" בנתניה, והתחשב בכך שהנאשם הודה במעשיו ואף התנצל עליהם בפני בני המשפחה. עם זאת, השופט ציין את הסכנה שטמונה באדם כזה בעתיד, בגלל נטייתו לנקוט באלימות.

למרבה המזל, הנערה החלימה מהפציעות, אך השופט ציין כי אין בכך כדי להקל בעונשו. "אדם מבוגר ואב לילדים בעצמו, אשר קם על ילדה בת 14, אחייניתו, כדי לגרום לה חבלה חמורה בנסיבות מחמירות באמצעות מוט ברזל, והמרחק משני החתכים המדממים בראשה ועד לתוצאה חמורה יותר, לרבות תוצאה קטלנית, אינו רב", כתב השופט בהחלטתו. "הכאה בעוצמה, באמצעות נשק קר בראשה של ילדה - נערה, יכולה להביא לשיתוק ואף למוות ורק יד המזל הצילה את המתלוננת מגורל מר ביותר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת