"תתפשטי - אחרת אפרוץ לך למחשב"

עוד כתב אישום בגין עבירות מין ברשת הוגש היום, הפעם נגד שי פריסליס בן ה-25 מכפר סבא. מכתב האישום עולה כי פריסליס איים על נערות שבמידה ולא ייענו לדרישותיו לבצע בעצמן אקטים מיניים מול מצלמת הרשת - הוא יפרוץ ויהרוס להן את המחשב. כתב האישום מייחס לו עבירות של מעשים מגונים תוך איומים ומעשים מגונים בקטינות

אישום: צעיר איים על נערות ברשת. אילוסטרצ (חדשות 2)

הפרקליטות הגישה היום לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה כתב אישום חמור כנגד שי פריסליס, תושב כפר סבא, בן 25. כתב האישום מייחס לפריסליס שורה ארוכה של עבירות מין, בהן מעשים מגונים בקטינות ומעשה מגונה באיומים.

מכתב האישום עולה כי פריסליס נהג לגלוש באתרים ובפורומים באינטרנט, שם פנה לנערות צעירות. במהלך שיחתו עימן, איים פריסליס על הנערות, כי אם לא יפעילו את מצלמת האינטרנט שלהן, יתפשטו בפניו ויבצעו בגופן מעשים מגונים - הוא יפרוץ למחשביהן ויהרוס אותם.

בשל חששותיהן של הנערות כי פריסליס אכן יממש את איומיו, הסכימו חלק מהמתלוננות נגדו לבצע מול מצלמות האינטרנט את המעשים המיניים שביקש מהן הנאשם לעשות.

במקביל לכתב האישום, ביקשה הפרקליטות מבית המשפט להאריך את מעצרו של פריסליס עד לתום ההליכים נגדו. בבקשה להארכת מעצרו ציינה המשטרה ראיות רבות שיש ברשותה: מחשבו האישי של פריסליס ועליו החומרים המפלילים, עשרות דיסקים צרובים ועליהם סרטונים וכמו כן כוננים קשיחים ששימשו לגיבוי החומרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת