מי עוקב אחרי עד המדינה בפרשת הולילנד?

המשטרה פשטה הבוקר על חנות בגדים יוקרתית בבני ברק, ועיכבה לחקירה את אחד העובדים בחשד למעורבות במעקב אחר עד המדינה בפרשת "הולילנד". החקירה בנושא נפתחה לאחר שנחשפו שתמונותיו של עד המדינה בעודו רוכש חליפות בחנות בגדים יוקרתית נחשפו בחדשות 2

חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) פשטו הבוקר על חנות בגדים יוקרתית בבני ברק, ועיכבו לחקירה את אחד העובדים בחשד למעורבות בספיח של פרשת הולילנד.

הפרשה החלה ביום בו הוגש כתב האישום נגד הנאשמים בפרשת הולילנד, בתחילת ינואר האחרון. במהדורה המרכזית של חדשות 2 פורסמו התמונות שלפניכם, בהן נראה עד המדינה קונה חליפות בחנות לבגדי יוקרה. פירסמנו גם עותק של המחאה, לפיה בני משפחתו של עד המדינה שילמו אלפי שקלים באותה החנות.

בעקבות הפרסום בחדשות 2, נפתחה חקירת משטרה במרכזה החשד שנאשמים בפרשת הולילנד הפעילו חוקרים פרטיים, על מנת שאלה יספקו מידע מביך על עד המדינה. כמה מהנאשמים אמרו אז לחדשות 2 כי בעוד המדינה טוענת שעד מדינה במצב בריאותי קשה ומבקש להעיד אותו עדות מוקדמת, ובשעה שהמדינה טוענת שעד המדינה במצב כספי קשה ובכך מצדיק את מחיקת חובות המיליונים למס הכנסה והתשלום הנדיב מדי חודש - מסתובב לו עד המדינה וקונה חליפות יוקרה.

פרקליטו של עד המדינה טען אז כי מרשו לא קנה שום חליפה, וכי "מדובר במניפולציה של נאשמים בפלילים". הבוקר, בעקבות מעצרו של אחד העובדים באותה חנות בגדים בבני ברק, נראה שהפרשה רק הולכת ומסתבכת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק