הצעירה ששיערה נגזז משחזרת: "צעקתי לנהג שיעצור"

צעירה שנמנמה במהלך נסיעה שגרתית באוטובוס לחולון, התעוררה בבהלה כשחרדי שישב מאחוריה גזז את שיערה. היום הוגש נגדו בהליך בזק כתב אישום. "לא יודעת מאיפה מצאתי את הכוח להתלונן ולצעוק עליו", סיפרה

ג', תושבת אזור המרכז, שמעה עד כה על מקרים של הדרת נשים רק בטלוויזיה. אתמול, זה הגיע גם אליה. "עליתי לאוטובוס, נמנמתי קצת, ואז הרגשתי שמושכים לי בשיער עד שזה ממש כאב. כשהסתובבתי, הבנתי שגזזו לי את השיער", היא משחזרת את רגעי האימה.

"האדם שגזז את שיערי אמר שהוא לא עשה כלום וניסה לרדת מהאוטובוס, אבל אני לא יודע מאיפה קיבלתי כוחות. צעקתי לנהג שיעצור וביקשתי שיזמינו משטרה", הוסיפה. נוסעי האוטובוס הזעיקו בסופו של דבר את השוטרים שעצרו אותו מיד. היום, הוגש נגדו כתב אישום בהליך בזק בגין תקיפה.

"המשטרה, אצה רצה לה הדרך, ומיד הגישה נגדו כתב אישום בגלל הנושא הטרנדי של הדרת נשים, אבל למרשי אין קשר לכך", אמר עורך דינו גיורא זילברשטיין, "אין לו שום אינטרס, הוא אב לתינוק, והוא לומד בכולל". עם זאת, השופט שמאי בקר לא חסך במילים קשות כדי לתאר את המקרה. "מדובר באקט אלים, מבזה ומשפיל. לא הייתי ממהר לשחרר מי שגוזר פאותיו של אדם חרדי", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת