החרדי שגזז שיער לצעירה נאשם בתקיפה: "מסוכן לציבור"

כתב אישום הוגש היום בהליך מזורז נגד החרדי שנעצר בחשד שגזר את שיערה של צעירה שנסעה באוטובוס, בזמן שישנה. נציג המשטרה טען בדיון: "אדם דתי היושב מאחורי בחורה צעירה באוטובוס וגוזר את שיערה מעלה חשש למסוכנות". הנאשם עצמו, תלמיד כולל בשנות ה-30 לחייו, מכחיש הכל

פחות מיממה לאחר מעצרו של גבר חרדי בחשד שגזר שיערה של צעירה במהלך נסיעה באוטובוס, הוגש נגדו היום כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב באשמת תקיפה. במהלך הדיון בכתב האישום, שהוגש בהליך מזורז, טען נציג המשטרה כי הנאשם "מהווה סכנה לציבור".

"אדם דתי היושב מאחורי בחורה צעירה באוטובוס וגוזר את שיערה מעלה חשש למסוכנות", אמר נציג המשטרה בבית המשפט, והדגיש כי למרות הכחשתו של הנאשם, המספריים שעמם גזר ככל הנראה את שיערה של הצעירה, נמצאו במושב שבו ישב באוטובוס.

אתמול בבוקר עלתה הצעירה בת ה-24 על אוטובוס מבת ים בדרך לחולון, התיישבה באחד הספסלים האחרונים והאזינה למוזיקה. בשלב מסוים של הנסיעה הרגישה הצעירה, שנרדמה קלות, כי מישהו נוגע בשיערה. תחילה לא חשדה בכלום, אך כעבור זמן קצר שוב חשה ביד זרה.

היא הושיטה את ידה ולמרבה האימה גילתה כי קצווה נכבדת משיערה נגזרה על ידי הנוסע שישב מאחוריה, תלמיד כולל בשנות ה-30 לחייו. הצעירה החלה לצעוק ובמקום פרצה מהומה. "היא הייתה ממש המומה ונסערת", סיפר אחד מחבריה, "לקח לה זמן להירגע מהאירוע".

הדיווח הראשוני הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת