מורה מהצפון נאשמת בביצוע מעשה מגונה בתלמידתה

שנה וחצי לאחר התפוצצות פרשת המורה שקיימה "רומן אסור" עם תלמידה, הוגש בשבוע שעבר כתב אישום נגד המורה - כך התיר בית המשפט לפרסום. המורה נאשמת בביצוע בעילה אסורה בהסכמה בתלמידה במספר הזדמנויות, מאז הייתה בת 13 ועד גיל 17. המורה מכחישה קיום יחסים וטוענת ל"קשר חברי", התלמידה: שמחה שסוף סוף הוגש כתב אישום

בית משפט השלום בחיפה התיר היום לפרסום כי מורה בשנות ה-50 לחייה מאזור הצפון נאשמת בביצוע מעשים מגונים בתלמידתה, מאז הייתה בת 13 ועד גיל 17. הפרשה נחשפה לראשונה כבר לפני כשנה וחצי, אולם בשבוע שעבר הוגש כתב האישום נגד המורה. צו איסור פרסום הוטל על כתב האישום עצמו.

המורה, אם חד-הורית מאזור הצפון, בת 53, נאשמת בבעילה אסורה בהסכמה של הנערה אותה לימדה. לטענת התלמידה, שהתלוננה במשטרה עם הוריה, השתיים ניהלו מערכת יחסים רומנטית לאורך לא פחות משלוש שנים. הפרקליטות טוענת כי היחסים בין השתיים כללו מפגשים מיניים בביתה של המורה ובמקומות אחרים, ללא ידיעתם של הורי התלמידה, כולל ביצוע אקטים מיניים מלאים.

עו"ד רונן חליווה, המייצג את המורה, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "כתב האישום עומד בסתירה מוחלטת לטענות המתלוננת והמשטרה שנשמעו בהליך המעצר. מרשתי מכחישה בתוקף את האישומים המיוחדים לה, ואת שיש לנו לומר - נאמר בבית המשפט שכן ישנו צו איסור פרסום".

מנגד, אמרה לחדשות 2 באינטרנט עו"ד תמי אולמן, המייצגת את התלמידה והוריה, כי התלמידה והוריה "שמחים שסוף סוף הוגש כתב האישום בגין המעשים החמורים אותם הנאשמת ביצעה", והוסיפה: "שלומה הרבה יותר טוב, עכשיו משהוגש כתב האישום, ושלומה יהיה עוד יותר טוב אחרי שהיא תורשע".

עו"ד אולמן הביעה פליאה על כך שהמורה עדיין מתפקדת כמורה במערכת החינוך, חרף החשדות הכבדים נגדה. "אנחנו מאמינים שכעת, כשהוגש כתב אישום ולא מדובר בחשדות בלבד אלא בדברים יותר מבוססים, יינקטו נגדה צעדים משמעותיים", דברי עורכת הדין.

הוריה של הצעירה דחקו בה להתלונן

המורה החשודה היא בת 53, אם חד הורית לילדה אחת, המתגוררת באותו אזור של הצעירה. על פי החשד, המורה והתלמידה הכירו לפני כחמש שנים, בזמן שהנערה הגיעה לכיתה ז' בבית הספר, ומאז הן מקיימות מערכת יחסים זוגית.

הפרשה נחשפה לאחר שתלמידים בבית הספר שמעו ככל הנראה על הרומן הסודי. במהירות התפשטה השמועה, שהגיעה עד להנהלה ולמורים נוספים שמיהרו ליידע את הוריה של הנערה. לאחר שהפצירו בה הוריה, פנתה התלמידה בליווי ההורים לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה נגד המורה.

בעקבות הגשת התלונה נעצרה המורה על ידי המשטרה והובאה לחקירה מיידית בחשד לביצוע המעשה החמור. בשל רצון לשמור על פרטיות המתלוננ,  לא נמסרו כל פרטים מזהים על בית הספר בה מלמדת המורה החשודה.

רוצים לקבל את כל העדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק