משה קצב נפגש עם רעייתו בכלא

גילה קצב וארבעת ילדיו של הנשיא לשעבר שהורשע באונס הגיעו ביום ראשון האחרון לביקור ראשון בבית הסוהר מעשיהו. קצב לבש מעיל חום של שב"ס. הביקור הבא - בעוד 10 ימים

משה וגילה קצב. פגישה ראשונה בכלא (חדשות 2)

הנשיא לשעבר והאנס משה קצב זכה ביום ראשון האחרון לביקור משפחתי מורחב ראשון בכלא מעשיהו, לראשונה מאז החל לרצות את עונשו. קצב, שבמשך כמה שבועות התעקש שלא ללבוש מדי אסיר כנדרש ובשל כך נאלץ לוותר על ביקורי קרוביו, קיבל בבית הסוהר את רעייתו גילה ואת ארבעת ילדיו לבוש במעיל שב"ס.

הביקור הסתיים ללא אירועים חריגים, והפעם הבאה שבה ייפגשו בני המשפחה נקבעה להיערך בעוד 10 ימים. בתחילת השבוע הגיש קצב לבית המשפט העליון בקשה לדיון נוסף בעניינו בהרכב מלא - לאחר שערעורו נדחה.

קצב הגיש את הבקשה באמצעות עו"ד יורם שפטל, לאחר ששלושת עורכי דינו אביגדור פלדמן, ציון אמיר ואברהם לביא - החליטו שלא להמשיך לייצגו. הבקשה לדיון נוסף מתמקדת בהרשעה בעבירות האונס, ובעילה הכללית של הגנה מן הצדק.

בבקשה קורא עו"ד שפטל לבחון מחדש את נכונותם של שופטי בית המשפט המחוזי ושל שופטי העליון, להסתמך בפסק דינם על עדויות השיטה שהובאו מפי נשים שתלונותיהן התיישנו. למרות זאת מצהיר עו"ד שפטל כי אין בכוונתו לטעון כי היחסים בין הנשיא לשעבר לא' ממשרד התיירות התקיימו בהסכמה.

על-פי ההערכות, סיכוייה של הבקשה לדיון נוסף להתקבל במקרה זה הם אפסיים. הבקשה תועבר לנשיאת בית המשפט העליון דורית ביניש, שתכריע בה בעצמה או תעבירה לאחד השופטים הבכירים בעליון לשם מתן החלטה. ההחלטה צפויה להתקבל בשבועות הקרובים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת