אנס את אחותו, האם איימה על בתה שלא תספר לרשויות

כתב אישום חמור הוגש לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד אח שנהג לאנוס את אחותו במשך שנים. האח היה לראשונה בן 7 כשתקף את אחותו הקטנה. הוריהם של השניים ידעו על המתרחש ולא עשו דבר על מנת למנוע את המעשים, אמם של השניים אף איימה על בתה שלא תספר לרשויות על המתרחש

גיהנום בבית: כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד אח שביצע במשך קרוב לעשור עבירות מין ואלימות באחותו הצעירה. כתב אישום הוגש גם נגד אמם של השניים, שידעה על המתרחש, לא דיווחה על כך ואף איימה על האחות שלא תתלונן.

במשך שנים חיה המתלוננת בגיהינום פרטי בתוך ביתה שלה. המעשים הבלתי נתפסים החלו כבר בשנת 2000, אז היה אחיה התוקף בן 7 בלבד. במשך שנים אנס את אחותו, איים עליה ונהג להשתמש בה ככלי לסיפוק יצריו החולניים. באחת הפעמים תקף אותה האח באיומי בסכין.

הוריהם של השניים ידעו במשך תקופה ארוכה על המתרחש אך לא הגנו על האחות הקטנה. האב נפטר לפני מספר שנים ממחלת הסרטן, האם המשיכה בדרכו והתעלמה מתחינותיה של בתה לעצור את מעשי האח.

בשלב מסוים פנה האחות לאם והתחננה לעזרה. האם ביקשה תחילה שלא תדווח למשטרה על מעשי אחיה ובהמשך אף איימה עליה. "אם תתלונני הוא ירצח אותך", אמרה האם לבתה.

כעת, גם הבן התוקף וגם האם המאיימת שוהים במעצר, בית המשפט מסרב לשחררם בשלב זה מחשש שיפגעו באחות הצעירה במטרה למנוע ממנה להעיד. אחרי עשור של גיהנום ייתכן ותוכל סוף סוף הצעירה לנסות ולשקם את חייה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת