ירק בפני נוסעת ויפצה ב-4,000 שקלים

נהג מונית שתקף נוסעת וירק בפניה רק בגלל שביקשה להפעיל מונה, נידון לקנס של 15,000 שקלים. הנוסעת סיפרה שלאחר בקשתה, הנהג התעצבן והורה לה לרדת מהמונית אחרי שכבר החל בנסיעה. כשירדה, המשיך בנסיעה עוד לפני שהספיקה לסגור את הדלת

ירק בפני הנוסעת - ויפצה. אילוסטרציה (חדשות 2)

נהג מונית מירושלים, שהתנהג בגסות כלפי נוסעת וירק בפניה בתגובה לבקשתה להפעיל מונה, יפצה אותה בכ-4,000 שקל על עוגמת הנפש שנגרמה לה. שופטת בית משפט השלום בעיר מרים קסלסי, גזרה על הנהג בנוסף קנס של 15 אלף שקל, וחייבה אותו להימנע מלבצע עבירה דומה בשלוש השנים הקרובות, התחייבות שבצדה 5,000 שקלים אם תופר.

המקרה אירע לאחר שהאישה הזמינה נסיעה מיוחדת בירושלים, וביקשה מהנהג להפעיל מונה במהלך הנסיעה כמתחייב מתקנות התעבורה. עם תחילת הנסיעה העלה נהג המונית אדם נוסף למונית, מבלי שביקש את הסכמתה של הנוסעת ולאחר שכבר החל בנסיעה, הבחינה הנוסעת כי המונה לא הופעל. כשביקשה ממנו להפעיל מונה, עצר הנהג את המונית והורה לה לרדת.

לטענת הנוסעת, היא יצאה מהמונית - שהחלה לנסוע עוד לפני שהספיקה את הדלת, כשהדלת עדיין פתוחה. בתגובה, עצר הנהג את המונית, יצא ממנה וצעק לעבר הנוסעת "את לא מסוגלת לסגור את הדלת?", וירק בפניה.

במהלך החקירה במשרד התחבורה, הגיע נהג המונית לביתה של המתלוננת והתנצל על התנהגותו. הנוסעת נעתרה והסכימה לבטל את התלונה, אולם בית המשפט סירב לבטל את כתב האישום והרשיע את הנהג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת