משה קצב הגיש בקשה לדיון נוסף בעניינו

למרות שהחל לרצות את גזר דינו, הגיש נשיא המדינה לשעבר משה קצב, בקשה לדיון נוסף בעניינו. על-פי ההערכות, סיכוייה של הבקשה להתקבל במקרה זה הם אפסיים. ההחלטה אמורה להתקבל בשבועות הקרובים

בקשה לדיון נוסף. משה קצב (רויטרס)

לא מרים ידיים: נשיא המדינה לשעבר משה קצב הגיש היום לבית המשפט העליון בקשה לדיון נוסף בעניינו. קצב, שהורשע בשורת עבירות מין ונידון לשבע שנות מאסר, מבקש כי ייערך דיון בהרכב מלא לאחר שערעורו נדחה.

קצב הגיש את הבקשה באמצעות עו"ד יורם שפטל, לאחר ששלושת עורכי דינו אביגדור פלדמן, ציון אמיר ואברהם לביא - החליטו שלא להמשיך לייצגו. הבקשה לדיון נוסף מתמקדת בהרשעה בעבירות האונס, ובעילה הכללית של הגנה מן הצדק.

בבקשה קורא עו"ד שפטל לבחון מחדש את נכונותם של שופטי בית המשפט המחוזי ושל שופטי העליון, להסתמך בפסק דינם על עדויות השיטה שהובאו מפי נשים שתלונותיהן התיישנו. למרות זאת מצהיר עו"ד שפטל כי אין בכוונתו לטעון כי היחסים בין הנשיא לשעבר לא' ממשרד התיירות התקיימו בהסכמה.

על-פי ההערכות, סיכוייה של הבקשה לדיון נוסף להתקבל במקרה זה הם אפסיים. הבקשה תועבר לנשיאת בית המשפט העליון דורית ביניש, שתכריע בה בעצמה או תעבירה לאחד השופטים הבכירים בעליון לשם מתן החלטה. ההחלטה צפויה להתקבל בשבועות הקרובים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק