אחרי עשור גילתה: אבי בתה הורשע ברצח וחי בזהות בדויה

במהלך משפט גירושין שמנהלת אישה מול בן זוגה לשעבר, סיפרה לה קרובת משפחתו סוד כמוס שהיה שמור במשפחה - "אבי ילדתך חי בזהות בדויה מאז שהכיר אותך, והוא למעשה רוצח ששוחרר מכלא". לאחר הגילוי, ביקשה האישה לשנות את הסכם הפרידה ביניהן שנישל אותה מזכויותיה לראות את בתה ונישל אותה מנכסיהם המשותפים

גילתה שהוא רוצח - וביקשה הסכם פרידה חדש (חדשות 2)

בית המשפט לענייני משפחה בת"א, עוסק בשבועות האחרונים במאבק קשה בין שני הורים, המנסים לקחת את המשמורת על בתם המשותפת. במהלך ההליכים המשפטיים, גילתה אמה של הילדה שבמשך עשור היא חיה ואף הביאה ילדה לעולם עם אסיר משוחרר - שהורשע ברצח ונידון ל-20 שנות מאסר. במהלך חייהם המשותפים, דאג בן זוגה להסתיר ממנה את העובדה הזו ונעזר לשם כך בבני משפחתו.

העיתון "ישראל היום" מדווח, כי האישה הגישה תביעה לביטול הסכם הפירוד עם אבי בתה בעקבות הסוד שגילתה לה קרובת משפחתו של בן זוגה לשעבר, שסיפרה לה כי שם משפחתו כפי שהיא מכירה אותו - אינו נכון. במסגרת ההסכם נקבע כי האישה מנושלת מכל זכויותיה על בתם, ועל הנכסים המשותפים הרבים שצבר בן זוגה במהלך השנים שחיו בהם יחד. כמו כן, האישה חתמה על מסמך לפיה היא אינה זכאית לדמי מזונות.

עוד עולה מכתב התביעה, כי בשל העובדה שהאישה אינה יהודיה ושהייתה כאן באותה תקופה הייתה לא חוקית, איים עליה הבעל כי אם לא תחתום על ההסכם הוא ידווח עליה לרשויות ויביא לגירושה. כעת מבקשת האם משמורת בלעדית על הילדה, בנוסף להרחקת אביה משתיהן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת