מרגול: אני מרצה את העונש באהבה

הזמרת שהורשעה בסחיטה באיומים החלה אתמול לרצות את עונשה - 6 חודשי עבודות שירות במחלקת משאבי אנוש של ביה"ח אסף הרופא. במסיבת עיתונאים שנמשכה פחות מדקה אמרה: "אני רוצה להגיש תה לחולה, אבקש לבצע עבודות שירות באונקולוגית ילדים"

הזמרת מרגלית צנעני, שהורשעה במסגרת הסדר טיעון בסחיטה באיומים, החלה לרצות את עונש עבודות השירות שנגזר עליה במחלקת משאבי האנוש של בית החולים אסף הרופא בצריפין ולא בארכיב כפי שהיה צפוי תחילה. במסיבת עיתונאים הזויה שכינסה הבוקר אמרה: "אני שמחה שהגעתי הנה התחלתי לפני שלושה ימים לרצות את מה שהושת עלי".

"אני רוצה לעשות דברים טובים, התפקיד שלי התחיל בעבודה משרדית והוא יתפשט לדברים נוספים, אני אעשה את זה באהבה ענקית. אני רוצה להיות במחלקת האונקולוגית, במחלקות הילדים", אמרה בהצהרה קצרצרה של פחות מדקה, בה הצהירה כי היא רוצה להגיש תה לחולים.

"אחלה מקום שבעולם"

"זה אחלה מקום שבעולם, אני מרגישה פה טוב וכיף לי", אמרה צנעני על בית החולים, כך פורסם הבוקר בעיתון ידיעות אחרונות.

צנעני סיכמה אתמול בחיוך את יומה הראשון במסגרת עבודות השירות בבית החולים: "אני עושה את מה שהוטל עליי באהבה. זה אחלה מקום שבעולם, אני מרגישה פה טוב וכיף לי". עובדי בית החולים שהבחינו בה לא מיהרו לפרגן. "היא צבועה", אמר אחד מהם, "אם באמת הייתה רוצה לתרום, היא הייתה הולכת למחלקות הסיעודיות ומדברת עם חולים".

עובדת אחרת ששהתה בצמוד לצנעני במשך היום אמרה דווקא שיבחה אותה ואמרה כי "היא הייתה נחמדה וחייכה לכולם". העובדת גם חושבת על המפורסמים המורשעים הבאים שבדרך: "הלוואי שכל אישיות מפורסמת שתעבור על החוק תעשה עבודות שירות בבית החולים. זאת דרך טובה להתחבר לאנשים האמיתיים ולהחזיר את חובך לחברה. אנחנו מחכים כבר לסלבריטי הבא שיבוא לכאן".

צנעני לא הסתפקה בעבודות ניירת וסידור מסמכים ומכוונת ליעד הבא: "אני נורא רוצה ללכת למחלקה האונקולוגית, לעזור לילדים, לתרום. אעשה מה שיעשה טוב לחברה ולי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת