מרגול החלה לרצות את עונש עבודות השירות בבית החולים "אסף הרופא"

הזמרת מרגלית צנעני החלה לרצות את ששת חודשי עבודות השירות שנגזרו עליה בעבודה במחלקת משאבי אנוש של בית החולים אסף הרופא בצריפין. בינתיים הזמרת מאושרת: "זה אחלה מקום שבעולם, אני מרגישה פה טוב וכיף לי". מרגול כבר מציבה את היעד הבא: "רוצה ללכת למחלקה האונגולוגית"

הזמרת מרגלית צנעני, שהורשעה במסגרת הסדר טיעון בסחיטה באיומים, החלה לרצות את עונש עבודות השירות שנגזר עליה במחלקת משאבי האנוש של בית החולים אסף הרופא בצריפין ולא בארכיב כפי שהיה צפוי תחילה. "זה אחלה מקום שבעולם, אני מרגישה פה טוב וכיף לי", אמרה מרגול. את דבריה מפרסם הבוקר העיתון ידיעות אחרונות. על הזמרת נגזרו שישה חודשי עבודות שירות.

מרגול סיכמה אתמול בחיוך את יומה הראשון במסגרת עבודות השירות בבית החולים: "אני עושה את מה שהוטל עליי באהבה. זה אחלה מקום שבעולם, אני מרגישה פה טוב וכיף לי". עובדי בית החולים שהבחינו בה לא מיהרו לפרגן. "היא צבועה", אמר אחד מהם, "אם באמת היתה רוצה לתרום, היא הייתה הולכת למחלקות הסיעודיות ומדברת עם חולים".

עובדת אחרת ששהתה בצמוד לצנעני במשך היום אמרה דווקא שיבחה אותה ואמרה כי "היא הייתה נחמדה וחייכה לכולם". העובדת גם חושבת על המפורסמים המורשעים הבאים שבדרך: "הלוואי שכל אישיות מפורסמת שתעבור על החוק תעשה עבודות שירות בבית החולים. זאת דרך טובה להתחבר לאנשים האמיתיים ולהחזיר את חובך לחברה. אנחנו מחכים כבר לסלבריטי הבא שיבוא לכאן".

מרגול לא מסתפקת בעבודות ניירת וסידור מסמכים ומכוונת ליעד הבא: "אני נורא רוצה ללכת למחלקה האונקולוגית, לעזור לילדים, לתרום. אעשה מה שיעשה טוב לחברה ולי".

אסף הרופא במקום "בני עקיבא"

בתחילה, קבע הממונה על עבודות שירות בשרות בתי הסוהר כי צנעני תרצה את עונשה באולפנה של תנועת "בני עקיבא". אולם, במשרד החינוך ביקשו שצנעני לא תרצה את עונשה במקום, ולכן הוחלף המקום בו תרצה את העונש. בסופו של דבר, מרגול כלל לא תרצה את עונשה במוסד חינוכי.

משירות בתי הסוהר נמסר כי צנעני תשרת חמישה ימים בשבוע, בין חמש לשמונה שעות ביום, ותעשה עבודות מנהלתיות בבית החולים לפי הצורך.

עורך דינה של צנעני שחר חצרוני מסר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה: "אנחנו משוכנעים כי כמו כל דבר שעשתה בחייה, כך גם תבצע את עבודות השירות על הצד הטוב ביותר".

העונש של מרגול: לא בבני עקיבא

אחרי שבית המשפט המחוזי בתל אביב גזר את עונשה של הזמרת מרגלית צנעני, ואישר את הסדר הטיעון שנחתם עמה, נשלחה כאמור הזמרת לשישה חודשי מאסר -שהומרו בעבודות שירות. את חצי השנה שתוקדש לתרומה לציבור ולקהילה, אמורה הייתה מרגול להעביר באולפנה של תנועת הנוער הדתית-לאומית "בני עקיבא" בבית דגן.

אלא שמשרד החינוך החליט אחרת. "המוסד שהוצע לצנעני אינו מתאים ולכן היא תשובץ במוסד חינוכי אחר, בהתאם לחוות דעת של גורמי המקצוע", מסרה דוברת המשרד חגית כהן. "אין למשרד החינוך התנגדות לשיבוצה במוסד חינוכי אחר".

גם בתנועת "בני עקיבא" לא ממש היו מרוצים מהרעיון. גורמים חינוכיים בתנועה אמרו אז כי "אין זה ראוי שעבריין יבוא במגע עם בני נוער, גם אם מדובר באדם מוכר כמו מרגול". באופן רשמי מסר מרכז ישיבות "בני עקיבא", אלי ברק, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "מרגלית צנעני לא תבצע עבודות שירות באולפנת בני עקיבא - צפירא, כך על פי הנחיית משרד החינוך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת