האישום: אונס אלים בשירותי המועדון בליל הסילבסטר

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש כתב אישום חמור נגד חייל בן 20 מתל אביב בגין אונס של נערה בת 17.5 במועדון "אמסטרדם" בעיר, בסופ"ש האחרון של השנה האזרחית. על פי האישום, לקח החייל את הנערה לתא השירותים ולמרות התנגדותה, הפשיט אותה ואנס אותה שוב ושוב. אמה העידה כי מאז היא מתקשה לחזור לביה"ס

חייל נאשם באונס נערה. צילום ארכיון (חדשות 2)

אונס אלים בשירותי המועדון. הפרקליטות הגישה היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום נגד ניקיטה סיסוייב, חייל בן 20 מתל אביב, בגין אונס נערה בת 17 וחצי בתא שירותים במועדון "אמסטרדם" בעיר. החייל מואשם בעבירות של אינוס, מעשה סדום ומעשים מגונים.

על פי כתב האישום, הנאשם פגש את הצעירה במועדון "אמסטרדם" בתל אביב ב-31.12 לפנות בוקר, ולאחר היכרות קצרה נישק אותה וניסה להוביל אותה לחדר השירותים של המועדון. הנערה התנגדה ואמרה שהיא רוצה לחזור לרקוד, והשניים חזרו לרחבת הריקודים תוך שהם שותים כמות גדולה של וודקה עם משקה אנרגיה.

כתב האישום מתאר כיצד בהמשך, כשהנערה כבר שיכורה והכרתה מעורפלת מאלכוהול, הוביל החייל את המתלוננת לשירותי הגברים של המועדון ונכנס עימה לתא. בתוך התא ניצל החייל את מצבה, הפשיל את מכנסיה ותחתוניה, בעל אותה וביצע בה מעשה סדום בניגוד להסכמתה.

הנערה ניסתה להדוף אותו, התחננה בפניו שיפסיק ואף ניסתה לפתוח את דלת תא השירותים, טוענת הפרקליטות, אולם הוא סירב והמשיך במעשיו עד שהגיע לסיפוק מיני פעם נוספת. לאחר מכן קם החייל ויצא מהשירותים, בעוד הנערה נשארה מוטלת על האסלה בהכרה מעורפלת.

"לא מפסיקה לבכות והפסיקה ללכת לביה"ס"

חברתה של הנערה תיארה את מצבה מיד אחרי האירוע ואמרה כי היא "בוכיה, מתקשה לדבר, הליכתה לא יציבה, היא נזקקה לתמיכה ועזרה בהליכה מחשש לנפילה וכשהיא תחת השפעה חזקה של אלכוהול". אמה של הנערה העידה באשר למצבה הנפשי וסיפרה כי מאז האירוע בתה מרבה לבכות והפסיקה ללכת לבית הספר.

במקביל להגשת כתב האישום, מבקשת הפרקליטות לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת