פרקליטים בכירים לשר נאמן: "אתה מטיל דופי באמינתנו"

לאחר פרסום הבוקר בעיתון "הארץ" לפיו שר המשפטים נאמן התבטא לאחרונה בחריפות נגד הפרקליטות והעומד בראשה משה לדור, שיגרו הערב פרקליטים בכירים מכתב בו הם מבקשים הבהרות מהשר. "פירושן של אמירות אלה הינו הטלת דופי ישיר ומיידי ביושר וביושרה של כל אחד ואחד מאיתנו", כתבו

נאמן ולדור. האשמות כבדות (חדשות 2)

בכירים בפרקליטות שלחו הערב מכתב נוקב לשר המשפטים יעקב נאמן ובו הם מבקשים ממנו הבהרות בעקבות התקפות על הפרקליטות שצוטטו מפיו ופורסמו הבוקר בעיתון הארץ.

במכתב שהגיע לידי חדשות 2 כותבים הפרקליטים, בהם משנים לפרקליט המדינה, פרקליטי מחוז ומנהלי מחלקות בפרקליטות המדינה, כי "פירושן של אמירות אלה הינו, כמובן, הטלת דופי ישיר ומיידי ביושר וביושרה של כל אחד ואחד מאיתנו".

עוד נכתב: "פרסומים מהסוג האמור עלולים לגרום לפגיעה מצטברת באמון הציבור". בסוף המכתב כותבים הפרקליטים הבכירים, "מהיכרותנו עמך אנו מעריכים כי אין אמת בפרסומים".

לפי הפרסום הבוקר, מתח השר נאמן ביקורת חריפה על פרקליט המדינה משה לדור ואמר כי הוא "מסמן מטרות ומגיש כתבי אישום ללא ראיות מספיקות". ב"הארץ" דווח כי לפי ההאשמות של השר, פרקליט המדינה תוקע במכוון הקמת גוף ביקורת על הפרקליטות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו ל-200 אלף החברים של חדשות 2 בפייסבוק