אחותו של עופר עיני נשלחה לכלא

דקלה חדיר, אחותו של יו"ר ההסתדרות, הורשעה בעבירות שוחד ומרמה שביצעה במסגרת עבודתה כאחראית על עובדים זרים במשרד התמ"ת. היא תרצה שמונה חודשים מאחורי סורג ובריח, לצד 10 חודשי מאסר על תנאי. בעלה נשלח לכלא למשך כשנתיים

דקלה חדיר, אחותו של יו"ר ההסתדרות עופר עיני, נשלחה היום לשמונה חודשים מאחורי סורג ובריח. היא הורשעה בשורת עבירות, ובהן קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים ותיווך לשוחד - על כך שבמסגרת עבודתה ביחידת הסמך לעובדים זרים במשרד התמ"ת, הייתה אחראית לתיווך לשוחד מצד גורמים בעלי עניין בהעסקת פועלים מחו"ל בניגוד לחוק.

נוסף על כך, גזר בית המשפט המחוזי בבאר שבע על חדיר גם עונש מאסר על תנאי למשך 10 חודשים. אחותו של יו"ר ההסתדרות תעביר את ימיה בכלא לצד בעלה, אמיר. האחרון שימש פקיד גבייה במס הכנסה והורשע בלקיחת שוחד, סחיטה באיומים וקבלת דבר במרמה. הוא נשלח אל מאחורי סורג ובריח למשך שנה ו-10 חודשים, זאת - לצד עונש מאסר על תנאי למשך 12 חודשים. 

כתב האישום נגד השניים כולל התייחסות לאחד המקרים שבהם ביצעו עבירות, שבו נעזרו בקרוב משפחה נוסף של עיני וכך הצליחו לגרוף לידיהם מאות אלפי שקלים שהעבירו אליהם חברות בניין וכוח אדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת