החרדי שקילל את החיילת: אנו נעמוד מול המתקפות נגדנו

שלמה פוקס הפך לסמל המאבק של החרדים נגד מה שהם מכנים "המתקפה החילונית". פוקס, נגדו הוגש כתב אישום בגין הטרדה מינית, מדבר לראשונה בריאיון ל"אולפן שישי". "אני מותקף בגלל שאני חרדי, ניפחו פה דברים שלא היו ולא נבראו, ועכשיו אנחנו נעצור את זה", אמר

כפי שהילדה נעמה מרגוליס הפכה לסמל נגד הדרת נשים, הציבור החרדי מצא לו סמל משלו למאבק. מדובר בשלמה פוקס, האיש שהתעמת עם החיילת דורון מטלון. פוקס הובא היום כשהוא אזוק לדיון בבית המשפט המחוזי בירושלים, בעוד שבמקביל תלו פעילים חרדים פשקעווילים הקוראים להגיע מחר להפגנה על מה שהם מכנים "הדרת חרדים".

פוקס דיבר לראשונה מאז נעצר, והעביר ביקורת קשה על מערכת המשפט והתקשורת החילונית. "יש התנהלות מגמתית נגד הציבור החרדי. אני מותקף בגלל שאני חרדי, היה פה ניפוח על דברים שלא היו ולא נבראו", אמר פוקס, שטוען כי החיילת היא זו שגרמה לעימות המילולי בין השניים. פוקס שוחרר לביתו, כשהערב הגיעו עשרות חרדים לתפילת ערבית מול ביתו במטרה לתמוך בו.

"התקשורת החילונית פועלת נגדנו, מנסה להדיר את צעדינו ואנחנו נעצור את התהליך הזה אחת ולתמיד", הבטיח. על פי ההערכות, צפויים להגיע מחר אלפים מבני העדה החרדית להפגנה בירושלים. גורמים במשטרה הוסיפו כי ימשיכו לטפל בחומרה בכל תלונה של אישה על הדרת נשים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת