אישום: אב כפה על בתו "מסאז' אירוטי" - וביצע בה מעשים מגונים

בפרקליטות ביקשו מבית המשפט המחוזי בתל אביב להאריך עד תום ההליכים את מעצרו של גבר בן 39 מבת-ים, שלפי כתב האישום נגדו - אילץ את בתו בכוח לאפשר לו לעסות את איבריה המוצנעים אחרי שניסה להשקות אותה באלכוהול

מעשים מגונים. אילוסטרציה (חדשות 2)

גבר בן 39 מבת-ים נאשם שביצע מעשה מגונה בבתו, בת 14, כשאילץ אותה לאפשר לו לעסות את גופה ב"מסאז' אירוטי" ונגע באיבריה המוצנעים. בפרקליטות ביקשו להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

בכתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, פורטו העדות שנגבתה מאמה של הילדה, שטענה כי האב נהג להשתכר ולעשן סמים מדי יום. לפני כשנה שהתה הבת במחיצתו וביקשה ממנו לרכוש עבורה משקה אנרגיה. הוא עשה זאת והגיש לה את הפחית פתוחה, אחרי שערבב את המשקה בוודקה.

הנערה, שהבחינה בטעם האלכוהולי, חדלה מלשתות את תוכן הפחית. לפי הפרקליטות, "ביקש הנאשם מהמתלוננת לעשות לה מסאז' תוך שימוש בקרם, כאשר הוא אומר לה כי הקרם נועד למסאז' אירוטי".

בלחץ אביה, נאלצה הצעירה להתפשט עד שהייתה עירומה כביום היוולדה. כשדרש ממנה לשכב על גבה היא סירבה, ובתגובה תפס את ידה, הפך את גופה - וביצע בה את זממו.

אחרי המעשה, נבהלה הנערה והסתגרה בחדרה עד שאביה עזב את הבית. אלא שהאחרון טרם בא על סיפוקו: לפי כתב האישום, "בסמוך לכך ביקש הנאשם מהמתלוננת לעשות לו מסאז', אך זו סירבה והנאשם עזב את המקום".

בפרקליטות מייחסים לאב עבירת מין במשפחה של מעשה מגונה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני בניגוד להסכמתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת