אישום: רב סרן (במיל') תושב רמת גן אנס קטינה

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לבית המשפט כתב אישום נגד רב סרן (במיל') בן 69, שהתקשר לביתן של שתי אחיות קטינות בזמן ששהו לבדן בית ושכנע את האחות הגדולה לבצע בעצמה מעשים מיניים. "במעשיו אנס הנאשם את המתלוננת, קטינה שטרם מלאו לה 14, בכך שגרם לה לבצע בעצמה מעשי בעילה", נכתב בכתב האישום

רס"ו (במיל') מואשם באונס קטינה. אילוסטרצ (חדשות 2)

רב סרן במילואים בן 69 תושב רמת גן מואשם באונס קטינה, בכך שהתחזה לרופא וגרם לה לבצע בעצמה מעשי בעילה. בית המשפט המחוזי בתל אביב התיר היום לפרסום כי פרקליטות מחוז ת"א הגישה בשבוע שעבר כתב אישום נגד הרב סרן.

על פי כתב האישום, התקשר הנאשם לביתן של שתי קטינות, המתלוננת א.א בת 12 המתפקדת ברמה שכלית גבולית ואחותה הקטנה ב.ב בת ה-9 בזמן ששהו לבדן. הנאשם הציג את עצמו בכזב בפני האחות הקטנה כמורה ושאל אותה לגילה. לאחר שמסרה לו את גילה שאל אותה הנאשם האם יש בבית אחים או אחיות גדולים ממנה, והיא השיבה כי אחותה בת ה-12 נוכחת בבית.

ב.ב הגישה את הטלפון לאחותה המתלוננת, הנאשם התחזה לרופא וביקש מהמתלוננת ללכת לחדר ריק בבית, כדי שאף אדם לא יפריע לשיחתם. מכתב האישום עולה כי הנאשם הורה למתלוננת לפשוט את מכנסיה ותחתוניה ולאחר מכן להחדיר את אצבעה לאיבר מינה. לאחר שהמתלוננת נעתרה לבקשת הנאשם, הוא הורה לה להביא מהמקרר אל החדר מלפפון ולהחדירו לאיבר מינה למשך מספר דקות.

הנאשם ניצל את העובדה כי הקטינה נעתרה לכל בקשותיו וגרם לה לבצע בעצמה מעשי בעילה. "במעשיו האמורים לעיל אנס הנאשם את המתלוננת, קטינה שטרם מלאו לה 14, בכך שגרם לה לבצע בעצמה מעשי בעילה", נכתב בכתב האישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת