אישום: נהג מונית דרס אישה והפקיר אותה בשטח

פרקליטות ת"א הגישה היום כתב אישום חמור נהג מרדכי ארגב, נהג מונית בן 65 שדרס אישה בתחילת החודש, פצע אותה קשה והפקיר אותה בשטח. לנהג גיליון הרשעות ארוך ביותר, הכולל מקרה נוסף של תאונה והפקרה ומספר מקרים של נסיעה באור אדום. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

הנהג טען כי יידו עליו אבן. ארכיון (אגף התנועה משטרת מחוז ת"א)

כתב אישום חמור הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד מרדכי ארגוב, נהג מונית בן 65 מחולון. על פי כתב האישום פגע הנהג בהולכת רגל בת 43, פצע אותה קשה והפקיר אותה בזירת התאונה.

ב-6 בדצמבר פגע מרדכי ארגוב בהולכת רגל שחצתה את הכביש מכיוון תל-אביב לרחוב לוי אשכול לכיוון צומת חולון. על פי כתב האישום הנהג לא בלם ולא ניסה למנוע את התאונה, ולאחר הפגיעה המשיך בנסיעה במטרה להימלט מהמקום. הולכת הרגל נפצעה באורח קשה - היא סבלה מפגיעות ראש ושברים מרובים ואושפזה במשך שלושה ימים במחלקה לטיפול נמרץ. עוד עולה מכתב האישום כי כחצי שעה לאחר התאונה הגיע הנאשם למוסך באזור חולון וביקש להחליף את שמשת מכוניתו, בטענה כי יידו עליו אבן.

כתב האישום נגד נהג המונית כולל עבירות של נהיגה בקלות ראש, הפקרה לאחר פגיעה ושיבוש מהלכי משפט. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים, בין היתר בשל גיליון הרשעות התעבורה שלו: נגד נהג המונית תלוי ועומד תיק נוסף בבית המשפט לתעבורה, גם הוא בגין תאונת דרכים והפקרה. כמו כן, כנגד הנהג עומדות 77 הרשעות קודמות - חמש מהן בגין תאונות דרכים ושמונה מהן בגין נסיעה ברמזור אדום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת