צפו: דקרו את שכנם - כי פרסם על אחותם בפייסבוק

2 אחים מהצפון מואשמים שתקפו ודקרו את שכנם, שפרסם לכאורה דברים אודות אחותם ברשת החברתית - שפגעו בכבוד המשפחה. הם מכחישים אך מצלמות האבטחה תיעדו את התקיפה. כך זה נראה

תקיפה מול מצלמות האבטחה - בגלל ריב בין שכנים שהתחיל בפייסבוק: שני אחים מכפר בצפון מואשמים שתקפו את שכנם, דקרו אותו וגרמו לפציעתו ואשפוזו בבית החולים, לאחר שחשדו בו שהוא מעלה דברים נגד אחותם לפייסבוק, דברים שפגעו לדבריהם בכבוד משפחתם.

בתיעוד מצלמות האבטחה שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט, ניתן לראות את שני האחים מתקוטטים עם השכן, שבשלב מסוים בורח מהמקום. לאחר מכן הם עוקבים אחריו - ודוקרים אותו באמצעות סכין.

ליאור דוידי, עורך דינם של הנאשמים, אמר כי הם "מכחישים המיוחס להם. הקורבן טען תחילה שרעולי פנים דקרו אותו ולא הם ואחר כך שינה את גרסתו". עוד הוסיף עורך הדין, כי "הם אלה שהביאו את הקורבן לאשפוז בבית החולים לאחר שדפק על דלתם וביקש את עזרתם".

הנאשם: "אין לי פייסבוק, לא יודע מה זה"

דבריו של עורך הדין, עם זאת, מנוגדים לכתב האישום שהוגש לאחרונה נגד השניים ובו נכתב כאמור, כי תקפו את שכנם כי חשדו שהעלה דברים בגנות אחותם ברשת החברתית.

אחד הנאשמים סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "אין לי פייסבוק בכלל ואני לא יודע מה זה, לא יודע מה זה מחשב. במצלמות האבטחה לא רואים מי באמת תקף את האיש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת