חשד: בכירים במשרד החינוך קיבלו שוחד ממנהל מוסד חרדי

בימים האחרונים נעצרו שני בכירים במשרד החינוך ומנהל מוסד חרדי בירושלים בחשד שקיבלו שוחד וטובות הנאה תמורת שיתוף פעולה עם מנהל המוסד. על פי החשד, מנהל רשם באופן כוזב תלמידים בכיתות מתקדמות. על פי החשד, מנהל המוסד קיבל מאות אלפי שקלים כחלק מהסכם מוסדר בעבור שיבוץ התלמידים. השניים שוחררו בתנאים מגבילים

חשד: בכירים במשרד החינוך קיבלו שוחד ממנה (חדשות 2)

שוחד - דווקא במשרד החינוך: שני בכירים במשרד החינוך, ביניהם מנהל אזור ירושלים, נעצרו בימים האחרונים בחשד לקבלת שוחד וטובות הנאה ממנהל מוסד חינוכי חרדי בירושלים. גם מנהל המוסד נעצר בחשד ששיחד אותם והעניק להם טובות הנאה, כמו למשל נסיעות לחו"ל, בעבור שיתוף פעולה עם רישום כוזב.

על פי החשד, מנהל המוסד רשם באופן כוזב תלמידים לכיתות מתקדמות במוסד, עליהם קיבל מהמשרד עשרות אלפי שקלים בחודש, זאת על פי הסדר מוסכם ומוכר. על פי החשד, בפועל לא היו תלמידים בכיתות המתקדמות ומדובר ברישום משויף. מנהל המוסד קיבל על פי הערכת המשטרה עשרות אלפי שקלים בחודש שהסתכמו במאות אלפי שקלים בחודשים האחרונים ובתמורה שיחד את שני הבכירים במשרד.

השניים נעצרו לחקירה בימים האחרונים, הודו במיוחס להם ושוחררו הבוקר בתנאים מגבילים. מנהל המוסד מובא בשעות אלה להארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים. במשטרה הדגישו כי הנושא נמצא עדיין בחקירה וייתכן כי ממצאים חדשים יעלו במהלך החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת