בן 23 מאום אל-פאחם נחטף לשטחים - ושוחרר

הותר לפרסום: לפני כחודש נחטף צעיר מאתר בנייה השייך לאביו בחולון, זאת בשל חוב כספי. מספר חוטפים הובילו אותו אל מחוץ לקו הירוק, ולאחר 4 ימים הוא שוחרר בהתערבות צוות המו"מ המשטרתי. הפרקליטות מתכוונת להגיש כתב אישום כבר ביום ראשון

השוטרים עוצרים את אחד החוטפים, אילוסטרצי (חדשות 2)

המשטרה התירה לפרסום, כי לפני כחודש נחטף צעיר ערבי מאום אל-פאחם לשטחים - והוחזר בשלום. על פי הפרטים, לפני כחודש הגיע אותו צעיר לאתר בנייה בחולון השייך לאביו, משם נחטף על ידי ארבעה או חמישה בני אדם.

אותם חוטפים הכניסו את בן ה-23 לרכב ובאיומי אקדח הובילו אותו אל מעבר לקו הירוק. חקירה ופעולה משותפה של היחידה המרכזית במשטרת תל אביב בפיקודו של ניצב משנה גדי אשד ושל צוות המו"מ המשטרתי, הביאה בסופו של דבר לשחרורו של הצעיר לאחר ארבעה ימים.

"בעקבות הפעולות שביצענו, שוחרר הצעיר לאחר ארבעה ימים. גרמנו לחוטפים להאמין כי ניתן יהיה לדבר על הכופר לאחר שחרורו של הצעיר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק אדי פלינר, ראש צוות תשאול בימ"ר ת"א. "החוטפים איימו עליו כי יפגעו בו אם אביו לא ישיב להם כסף אותו היה חייב להם", הוסיף רפ"ק פלינר.

אתמול הוגשה הצהרת תובע נגד שניים מהחשודים שנעצרו. ראאד דרדון, בן 32 המתגורר באחד הכפרים הסמוכים ולרמאללה, ונגד ג'ארח סלאח-דין, בן 35 מחיזמה. הפרקליטות מתכוונת להגיש נגד השניים בימים הקרובים כתב אישום בגין חטיפה והסתרת חטוף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת