החשוד בהזמנת חיסול: בלש ממשטרת נהריה

הותרו לפרסום פרטי הפרשה החמורה שמטלטלת את המשטרה: אבנר אברהם, שוטר ותיק ומוערך חשוד שפעל לחיסול חבר קרוב של בת זוגו. הוא חשוד בניסיון רצח, שידול לרצח, קשירת קשר לביצוע פשע וסחר באמצעי לחימה

אבנר אברהם, השוטר החשוד (חדשות 2)

אבנר אברהם, שוטר ותיק ומוערך ממשטרת נהריה המכהן כרכז מודיעין, הוא השוטר שנעצר בחשד שיצר קשר עם גורמים עבריינים כדי שיחסלו חבר קרוב של בת זוגו. מעצרו של האיש, שעבד שנים רבות בשירות לובשי המדים הכחולים, הדהים את עמיתיו לעבודה. אברהם חשוד בניסיון רצח, שידול לרצח, קשירת קשר לביצוע פשע וסחר באמצעי לחימה.

חקירה שנערכה במחלקה לחקירות שוטרים, הובילה למעצרו של לפני כשבועיים, יחד עם גורמים נוספים המעורבים בפרשה. מחשש לפגיעה בו, הוטל צו איסור פרסום על רוב פרטי הפרשה, והדיונים בעניינו נערכים בדלתיים סגורות בבית המשפט. היום הסיר בית המשפט את צו איסור הפרסום, לאחר שמח"ש לא התנגד להמהלך.

עורכי דינו אמרו בבית המשפט, כי "מדובר במי שכרגע עצור, הוא בסטטוס של חשוד שלא הוגש נגדו כתב אישום. הוא מובה על ידי שב"ס ונמצא יחד עם עצורים, בין אם במעברים ובין אם באגף של טעוני הגנה בשב"ס, יש איום קונקרטי על חייו".

לדבריהם, "עד אתמול הוא היה בבית המעצר חיפה בתא מופרד, מאתמול בערב הועבר לבית המעצר הכללי קישון וגם הובא על ידי שב"ס וזאת להבדיל מדיונים קודמים שהובא על ידי ליווי של יחידת מח"ש. יש איום על חייו באופן קונקרטי, אם ייוודע שהוא חשוד בהזמנת חיסול של עבריין המוטיבציה של עבריינים בכלל". מייצגים אותו עו"ד ארז מושקוביץ וכן עו"ד ואסים דאהר מטעם הסנגוריה הציבורית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת