השוטרים באו לעקל ציוד - ומצאו תינוקת לבד בבית

תושבת רמלה יצאה הבוקר מביתה "לזמן קצר בלבד" והשאירה את בתה התינוקת לבד בבית ללא כל השגחה. שוטרים שהגיעו לבניין במקרה גילו לתדהמתם את התינוקת בוכה כשדלת הכניסה פתוחה. על פי החשד, האם אף הפעילה מוזיקה בעוצמה גבוהה כדי שהשכנים לא ישמעו את בכי הפעוטה. בחקירתה טענה האם: "יצאתי רק לכמה דקות, אבל התעכבתי"

התינוקת הושארה לבד בבית. אילוסטרציה

שוטרי סיור של תחנת רמלה הגיעו הבוקר לבניין בעיר כדי להגיש צו של הוצאה לפועל – פעולה שגרתית ויומיומית למדי. אלא שבאחת הדירות בבניין, דלת הכניסה הייתה פתוחה. השוטרים נכנסו לדירה וערכו בה סיור, ואז מצאו תינוקת בת מספר חודשים בוכה במיטתה, ללא כל השגחה, מבלי שהיה איש בבית חוץ ממנה.

השוטרים החלו לבצע סריקות במטרה לאתר את הוריה של התינוקת, ולקחו את התינוקת עימם לתחנת המשטרה. כעבור חצי שעה אותרה האם, בשנות ה-30 בחייה, בסמוך למקום. בחקירתה במשטרה אמרה האם, לה עוד חמישה ילדים פרט לתינוקת, כי "יצאתי רק לזמן קצר כדי לקחת את ילדיה האחרים מחברה, אבל התעכבתי".

במשטרת רמלה, בפיקודו של סנ"צ שלומי שגיא, בודקים את האפשרות כי האם השאירה את התינוקת במשך שעה וחצי ללא השגחה. השוטרים שהגיעו למקום יחד עם אנשי ההוצאה לפועל שמעו מוזיקה מחרישת אוזניים מתוך הדירה, והם חושדים כי האם השאירה את המוזיקה בפול ווליום כדי שהשכנים לא ישמעו את רעש בכייה של התינוקת.

ילדיה של האשה נמצאים בשעה זו בידי קרובי משפחה. נגד בעלה של האשה ואבי הילדים הוצא לאחרונה צו הרחקה מהאם, זאת בעקבות מספר דיווחים על אלימות במשפחה. השכנים בבניין הוסיפו וסיפרו כי זו לא הפעם הראשונה בה האם משאירה ילדים ללא השגחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת