אב חשוד שהכה את בתו התינוקת; מצבה קשה

תינוקת בת שנה ו-8 חודשים מההתנחלות אדם הובאה אתמול לבית החולים הדסה עין כרם עם שברים בכל גופה. אביה טען "היא נפלה ונפלתי איתה", אך במשטרה חושדים כי הוא הכה אותה ועצרו אותו לחקירה. התינוקת מונשמת ומורדמת, אביה יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו

חשד להתעללות קשה. צילום ארכיון (חדשות 2)

חשד להתעללות בחסר ישע: צעיר בן 22 תושב ההתנחלות אדם במועצה האזורית בנימין נעצר הערב בחשד שהכה את בתו התינוקת, בת שנה ושמונה חודשים. התינוקת אושפזה אתמול במצב קשה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, עם שברים רבים בכל חלקי גופה.

בשעות הצהריים פנתה עובדת סוציאלית מטעם בית החולים למשטרה, ומסרה כי ישנו בסיס לסברה כי גרסת ההורים לפיה התינוקת נפלה - ואביה נפל איתה - היא שקרית ואינה נכונה. לאור אופי פציעותיה של התינוקת, התעורר חשד ראשוני לפיו הפציעות נגרמו מהכאה מכוונת ולא מנפילה מקרית, כפי שטען האב.

הצעיר נחקר בשעות אלה בתחנת משטרת בנימין. ממשטרת מחוז ש"י נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי לאחר פניית בית החולים, ההורים תוחקרו והוחלט לזמן את האב לחקירה נוספת.

הפגיעות בגוף התינוקת לא תואמות את גרסת האב

"נעשו בדיקות שונות כדי לאמת אם יש חשד לפלילים והאם גרסתו אמינה", מסרה רפ"ק נורית צמח, דוברת משטרת ש"י. "על פניו נראה שהפגיעות בגופה של הפעוטה לא מתאימות לגרסת האב ולכן הוחלט לעצור אותו. הוא נחקר כעת ויש כוונה להאריך את מעצרו". מחר יובא האב לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.

מבית החולים הדסה עין כרם "הילדה הגיעה אתמול, היא מונשמת מורדמת. מצבה קשה מאוד והיא מטופלת במחלקת טיפול נמרץ ילדים".

לפני שבוע נעצרו זוג הורים תושבי בית שאן בשנות ה-30 לחייהם, בחשד שהתעללו בילדיהם בגילאים 5-13. במקרים שונים, נצפו על הילדים סימנים המחשידים אלימות פיזית כלפיהם. מדובר בזוג המוכר לשירותי הרווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת